Novinky

První semifinále modrého minivolejbalu  Mládež | 07.12.2014

V neděli 30. listopadu 2014 rozehrála obě družstva své semifinálové skupiny krajského přeboru modrého minivolejbalu, které se hrají na 3 turnaje. První jsme hostili my a druhou Réma RK, takže jsme se všichni sešli v hale průmyslovky v Rychnově nad Kněžnou.

Družstvo Kvasin A hrálo ve stejném složení jako v základní skupině: Aneta Dostálková, Míša Suková, Kristýna Moravcová. Společně s námi hrají ve skupině Hradec Králové B, Hradec Králové C, Jičín, Zbečník.

Přestože jde o semifinálovou skupinu, a tudíž kvalitnější soupeře, opět jsme neztratili ani set a zaslouženě všechny 4 zápasy vyhráli 2:0. Tím jsme si upevnili vedení v semifinálové skupině A.

Snad se nám bude dobře dařit i v dalších zápasech, které nás čekají 13. prosince 2014 v Hradci Králové.

Družstvu B ve složení Marek Škop, Honza Škop a Denča Kubcová už se tolik nedařilo. Jako by celý den nebyli ve své kůži, nesoustředili se a nehráli svou hru, což vedlo k vybojování jen jednoho setu.

Snad se jim bude příště dařit lépe. Pojedeme 13. prosince 2014 do Třebechovic pod Orebem.