Pokračování soutěže v modrém minivolejbale  Mládež | 27.10.2015

V neděli 25. října 2015 jsme hostili další díl soutěže my, a tak se nemuselo jezdit daleko. Tradičně jsme se sešli ve čtvrt na devět před tělocvičnou průmyslovky v Rychnově nad Kněžnou. Rychle jsme připravili tři hřiště pro hru, malé občerstvení pro trenéry a přesně úderem deváté hodiny jsme začali.

Hrálo se další kolo základní skupiny A, přijela tedy pro děti již známá družstva: Pecka, Jičín, Slavia chlapci A, VK Sport B, VK Sport C.

Denča Kubcová je po angíně, a tak děti hrály ve třech: Terezka Kouřimová, Honza Škop a Marek Škop. Start byl velmi vlažný, než se rozkoukali a začali prohrávat. Nakonec se ale rozkoukali, výsledek otočili a tým Pecky porazili 2:0 na sety (26:24 a 25:20). Malé holky z Jičína rozdrtili 2:0 a namlsaní z rychlé výhry proti slabému soupeři podlehli hradeckým klukům ze Slávie 0:2. První set skoro urvali, prohráli po velkém boji 24:26 a mají mou pochvalu. Druhý už si kluci dali pozor a hodně smečovali a utekli jim tak na skóre 18:25. Po prohře přišla druhá s dalším silným týmem VK SPORT B, také 0:2 (10:25 a 12:25). Nedokázali se sebrat po prohře a zahrát pořádný útok a tak dostali zavyučenou. Po povzbuzení  do posledního zápasu dne, značně unavení, hrálo se téměř nepřetržitě a nebyl čas na oddech delší než 5 minut, vybojovali na závěr výhru nad VK Sportem B 2:1 (25:17; 27:29; 15:10) a spokojeně jsme se vydali domů na oběd. :-)