Novinky

Na úvod sezóny výhra  Ženy | 07.09.2016

V sobotu 3. září 2016 jsme zahájily prvním mistrovským zápasem na domácím hřišti v Kvasinách. Čekal nás nový soupeř TJ Sokol Smiřice, který je nově v naší skupině.

Sešly jsme se ve složení Jana, Mirka, Verča, Eva, Káťa a Lucka. Počasí pro hru bylo jako dělané.

První zápas jsme zkoušely opět různá postavení, jelikož byla jen jedna nahrávačka, zkoušely jsme na "účko" Káťu, pak Lucku. Náhru na jednu nahrávačku nemáme natrénovanou, takže to bylo znát. Ale celkově hra byla dobrá, bojovaly jsme o každý balón a podání se všem dařilo. Přesto jsme nedokázaly dotáhnout ani jeden set do konce. Prohrály jsme první zápas 0:3.(18:25, 20:25, 18:25)

Do druhého zápasu jsme šly naplno a první set jsme vyhrály 25:23, v druhém setu nám výhra těsně utekla 24:26, což nás hodně mrzelo. Rozhodčí nás několikrát upozornil na špatné postavení, takže byly trochu zmatky a třetí set jsme uhrály jen 14 bodů. Během hry nás přišla podpořit Alice. Zkusily jsme dát Janu na druhou náhru a body se otáčely v náš prospěch 25:17 a v tiebreaku 15:13. Nakonec jsme se radovaly z výhry 3:2. Takhle napínavý a dlouhý zápas jsme dlouho nezažily.

Měly jsme obrovskou radost z výhry i z dobré hry, kterou jsme si užily.