Novinky

Letní soustředění 2017  Mládež | 07.09.2017


Letošní letní soustředění jsme opět uspořádali v našem pěkném volejbalovém areálu.

V neděli 20. srpna 2017 jsme se okolo 16 hod. začali scházet. Soustředění se zúčastnilo 15 dětí: K. Dusbabová, V. Kapcová, E. Bártková, M. Suk, J. Moravec, H. + N. Morrisovy, L. Marková, E. Pišlová, P. Neugebauerová, J. Roštlapilová, T. Kouřimová, E. Kapcová, J. Pop, P. Krassek. Celý týden se o děti bez problémů staraly A. Erbenová, M. Moravec, odpoledne jim vypomohl J. Brich a T. Erben. O snídaně svačiny i večeře se se výborně starala J. Moravcová a Matyášek.

V neděli měly děti největší úkol se ubytovat a postavit stany vedle tribuny. Po rozloučení s rodiči měly volnou zábavu, stejně všichni sáhly po míči, ale ve 22 hod. už všichni leželi ve svých spacácích.

Budíček byl každý den v 7.30 hod. Po nenáročné rozcvičce čekala na děti vydatná snídaně. Po nabrání sil a ranní hygieně následoval dopolední trénink, který byl většinou zaměřený na vylepšení fyzické kondice. V 12.15 hod. byl odjezd na oběd, který jsme měli domluvený v restauraci „U Zlatého soudku“ v Kvasinách. Starali se o nás vzorně a všem nám moc chutnalo. Svědčily o tom prázdné talíře. Po obědě jsme nasedli na kola a jeli zpátky na kurty. Auta měla problém nás předjet, protože takovou kolonu kol tu jen tak neuvidíte. Po příjezdu byl polední klid. Následoval odpolední trénink s balónem. Děti se rozdělily do skupin podle toho, jakou hrají barvu a trenéři se střídali v trénování skupinek. Na všech dětech bylo vidět po společném týdnu výrazné zlepšení.

Celý týden nám počasí přálo, proto děti mohly vyzkoušet i spoustu různých pohybových aktivit - plážový volejbal, stolní tenis, tenis s prkenicemi a velmi si oblíbily volejbalové piškvorky. Soustředění se nám po všech stránkách povedlo!

Děkuji dětem za vzorné chování, byly opět výborný kolektiv!! Děkuji všem, kteří se na soustředění podíleli a rodičům, kteří donesli něco na zub.

Za rok nashledanou!!

Kristýna a Martin Moravcovi

 

29.07.2016