Třetí kolo KP modrého minivolejbalu  Mládež | 19.11.2018

Na třetí kolo krajského přeboru modrého minivolejbalu jsme vyrazili 21. října 2018 do Nechanic.

Odjeli jsme ve stejné sestavě jako minulé kolo. J. Moravec, M. Suk, L. Marková, O. Hejčl.

V základní skupině jsme po dvou kolech měli stejně bodů jako Slávie „A“. Ostatní družstva byla s velkým odstupem za námi. Karty byly rozdány jasně, jestli se nestane nějaké překvapení se „slabšími družstvy“, tak zápas se Slávií bude o první místo ve skupině. Byl to zápas se vším všudy.

První set jsme rozehráli skvěle, přes počáteční vedení o deset bodů se nám ale první set nepodařilo vyhrát - 25:27. V přestávce mezi sety jsme si vše vyříkali a šlo se hrát dál. Druhý set jsme už hráli skvěle a vyhráli jsme 25:15 a vedlo se nám i v tiebreaku - 15:8. Zápas trval skoro jednu hodinu! Vítězství 2:1 nám zajistilo prvenství v základní skupině.

Naše výsledky:

• KV – Smiřice - 2:0
  • KV – Réma RK - 2:0
  • KV – Slávia HK - 2:1
  • KV – Nechanice - 2:0
  • KV – Trutnov - 2:0

Do dalších tří semifinálových kol tak postupujeme z prvního místa, kde budeme hrát opět ve skupině A. Soupeři nám budou vítězové a družstva z druhých míst z ostatních skupin.