Novinky

Druhé finálové kolo KP modrého minivolejbalu  Mládež | 16.04.2019

Na druhé kolo jsme vyrazili v neděli 6. 4. 2019 do Červeného Kostelce. Sestava byla opět stejná jako ostatní kola: J. Moravec, M. Suk, L. Marková, O. Hejčl, ale výsledkově a hlavně herně to byl nejlepší turnaj, který jsem od našeho modrého družstva viděl.

Už první náš zápas přivedl diváky do varu. Proti VK Sportu jsme po výborném druhém setu vyrovnali na 1:1 a o vítězi tak musel rozhodnout tiebreak. V něm naše družstvo prokázalo neskutečnou bojovnost a otočilo nepříznivý výsledek z 8:14 na 16:14!! Vyhrát osm míčů za sebou v tiebreaku. FÍ HÁ! Zápas trval 57 minut. Poté přišli na řadu zápasy s Plotištěm a Č. Kostelcem. Oba jsme vyhráli 2:0. Ve velké pohodě jsme poté nastoupili proti dosud neporažené Slávii.

První set jsme sice těsně prohráli 25:23, ale zjistili jsme, že se s nimi dá hrát. Sice je neusmečujem (jsou o hlavu větší), ale my zase máme větší volejbalovou „drzost“ a bojovnost. Před druhým setem jsme si řekli, že tento set dáme! Po opravdu heroickém výkonu, kdy po jedné dlouhé výměně si museli hráči Slávie vzít oddechový čas, jsme set vyhráli 25:20!! Za stavu 1:1 tak musel o vítězi rozhodnout opět tiebreak. V něm opět boj o každý míč a velmi dlouhé výměny. Náš tým chtěl vítězství více a pral se o každý bod. Po skvělém výkonu jsme třetí set vyhráli 15:10! Zápas trval 1:07h. Na konci jsme si všichni od srdce zakřičeli.

Poslední zápas proti VK Sportu „A“ jsme uhráli na jedničku a vítězství 2:0 bylo skvělou tečkou za výbornými zápasy 2. kola. Moc velká gratulace celému týmu. Věřím, že takovou euforii ještě zažijeme. To se neomrzí.

V KP nás ještě čeká poslední kolo 12. 5. 2019 tentokrát ne na Slávii v HK, ale v Dřevěnicích.