Novinky

Přeložené a vlhké Čestice  Muži | 08.06.2011

Mistrák s Česticem jsme z důvodu zítřejší výpravy na Vltavu přeložili na středu 8. června 2011. Počasí nám příliš nepřálo, ale s přestávkou se podařilo utkání dohrát. Zvítězili jsme 3:0.

Soupeř s přeložením souhlasil, a tak jsme ve standartní čas vyrazili v sestavě Ráďa, Franta, Matěj, Bene a já se synkem. Na místo jsme přijeli ještě před domácími. Záhy se dostavili aspoň dva, a tak jsme se mohli převléci a začít se rozcvičovat. Počasí však nevěštilo nic dobrého. Silný vítr a od Borohrádku se blížila bouřková mračna. Domácí borci se ne a ne dostavit. Údajně nejdřív musí poklidit seno. Prý nejsou jako my z města. Konečně dorazili, přijel i rozhodčí, a tak jsme mohli začít. Odklidili jsme popadané větvě ze hřiště a začali hrát. Do stavu 16:15 pro nás to byla hra vyrovnaná. Pak ovšem začalo pršet příliš a hru jsme přerušili. Přestávka nám pomohla a set jsme dotáhli do vítězného setu. Počasí se začalo umoudřovat, přestávalo pršet a dokonce i vítr se zklidňoval. Začátek druhého setu se podobal prvnímu. Dělali jsme zbytečné chyby. Míče z rukou nám nepochopitelně létaly pryč. Asi to bylo tím, že jsme spěchali. Postupně jsme se uklidnili, Matěj se konečně probudil a začal uhrávat míče a Ráďovi několikrát perfektně vyšla "dvojka". Začínali jsme mít navrch a i druhý set jsme vyhráli. Třetí set byl už plně v naši režii a celý zápas jsme za už ideálního volejbalového počasí dotáhli k vítěznému konci 3:0.