Pohoda s Česticemi  Muži | 04.09.2011

V pátek 2. září 2011 jsme přivítali družstvo Čestic. Neponechali jsme nic náhodě a soupeři jsme nedovolili ani set. Do tabulky jsme si připsali další dva body za vítězství 3:0.

Na dnešní den byla sestava jasná: Franta, Ráďa, Matěj (konečně), Já, Bene, Vítek. Vedle na tenise jsme měli ještě  záloze Toma M., s mládeží byl v areálu Tom E. a zápis přišel tvořit Máša. Soupeř si dával na čas. Konečně, trochu se zpožděním, dorazili i poslední. Sešlo se i dost diváků, a tak jsme s chutí začali. Soupeř se dlouho nemohl dohodnout na sestavě, a tak neměl šanci. Lehce jsme ho smetli 25:10. Druhý set vypadal jako ten včerejší. Nedařilo se zejména Benovi. Nemoc se na něm podepsala. Na střed soupeř postavil zkušeného hráče, a tak Ráďa měl problémy dostat se přes síť. Chyby se nám podařilo odstranit a trpělivě jsme stahovali bod po bodu. Set jsme vyhráli 25:20. Poslední set se hrál už v tréninkovém tempu a zejména Vítek svým podáním soupeře deklasoval. I tak si ale udělal 19 bodů. Dnes musím pochválit Matěje za hru v poli. Jak řekl, je to o pohodě. Soupeř sice utržil prohru, ale domů se mu nechtělo, a tak půlka družstva si poseděla u piva. Večer byl opravdu hezký, a tak se to vyplatilo.