Druhé semifinále krajského přeboru žáků  Mládež | 21.11.2011

V sobotu 19. listopadu 2011 se naši chlapci účastnili druhého semifinálového kola krajského přeboru v modrém minivolejbalu, které se konalo v hale SPŠS Rychnov n. Kn. Pořadatelem byl náš oddíl.

Kluci hráli ve složení  V. Ságner, M. Káda, J. Šabata a M. Duzbaba.

Do prvního utkání kluci nastoupili proti družstvu dívek TJ Harant Pecka. Začátek prvního setu, než se rozkoukali, jim malinko utekl. Naštěstí se včas vzpamatovali a podařilo se jim ho vyhrát 25:16. V druhém setu již nic neponechali náhodě a přesvědčivě zvítězili 25:10 a tím i zápas 2:0.

Do druhého zápasu kluci nastoupili proti podstatně vyspělejším děvčatům z RÉMY RK. Tentokrát se boj s holkama, oproti zápasu v Nové Pace, nedařil a po setech 19:25, 20:25 se utkání  stalo kořistí Rémy.

V dalším zápase kluci narazili na Baník Vamberk. Klání bylo vyrovnané a první dva sety si obě družstva vybojovala pro sebe. Závěrečný set však patřil Vamberku. Po setech 19:25, 27:25, 12:15 jsme prohráli 1:2.

Po přestávce na svačinu kluci nastoupili proti chlapcům TJ Harant Pecka. Sice byli naši kluci větší, ale Pecky nás svoji pohyblivostí a lepším zpracováním míče porazily 2:0 (25:18, 25:16). Možná si kluci dali velkou sváču. Rodiče prosím o menší dávky potravin. Děkuji.

V posledním zápase nás čekala děvčata ze Sokola Zbečník. Tento zápas se nám povedl pouze ve druhém setu, který jsme bojovností zdolali v náš prospěch. Další dva sety nebyly z naší strany moc povedené, a tak zápas skončil naší prohrou 1:2 (15:25, 25:23, 7:15).

Na závěr dostala družstva malou odměnu za předvedené výkony a turnaj byl ve 13.30 hod. ukončen.

Naše družstvo má stále co zlepšovat, a tak si myslím, že se už všichni těší na úterní trénink, jak se budou kluci snažit pilovat údery (bagr), pohyb (za míčem a ne od míče) a chuť do hry (taky).