Dobruška opět neporažena  Muži | 29.08.2010

Muži nezopakovali vítězství z prvního kola a z Dobrušky si přivezli prohru 2:3.

V dalším kole soutěže družstvo mužů zajíždělo v pátek (27.8.) na horkou půdu odvěkého rivala a loňského vítěze soutěže - ŠSK při SPŠE Dobruška. Podařilo se dát dohromady takřka nejsilnější sestavu - Tom, Vítek, Máša (i přesto, že nemůže být věčně v p…), Bene, Matěj a Mori. Doma zůstal pouze Franta (přemohl ho nějaký bacil) a ze světa se nestačil vrátit Ráďa. Soupeř se scházel jak švábi na pivo a ještě jsme ho přinutili hrát v pro něj nevyhovujícím prostředí - venku na antuce!
Jeho nerozcvičenost se projevila hned v prvním setu, kdy jsme ho vcelku lehce přehráli. Zdálo se, že zápas bude lehký. Ale Dobruška je silný soupeř a jen tak se nevzdává. V druhém setu nám vše oplatil a opět se z toho stal těžký zápas. Třetí set jsme opět vyhráli my. Ale síly již byly vyrovnány a žádný bod nebyl zadarmo. Bohužel, čtvrtý set se nevydařil dle našich plánů a opět jsme ho prohráli, když jsme uhráli pouze 7 míčů! Chyba byla zejména ve špatném příjmu a v dobré soupeřově obraně. V pátém setu jsme měnili strany při vedení o jeden bod. Pak se celkem lehce podařila šňůra bodů do stavu 12:8 pro nás. Bohužel, ani toto vedení nestačilo a soupeřovo eso přesně na boční lajnu zakončilo toto pro nás smolné utkání s konečným výsledkem 3:2 (20:25; 25:20; 22:25; 25:7; 15:13). Tato prohra nás mrzí!!