Novinky

Mikulášský turnaj 2019  Mládež | 01.12.2019


První adventní neděli 1. 12. 2019 pořádala hradecká Slávie tradiční Mikulášský turnaj. Vypsaný opět jen pro oranžovou a modrou barvu.

Náš VK reprezentovala tři družstva. Smíšené modré: J. Moravec, M. Suk, A. Drašnarová aH. Morrisová. Starší oranžové: D. Seidl, K. Dusbabová a malí 6-ti letí žluťásci M. Moravec, Z. Chlumecká.

V oranžové barvě se sešlo 16 družstev. Ta se rozdělila do 4 skupin a podle výsledků ze základních skupin postoupila do finálových o celkové umístění. Každé mužstvo tak odehrálo 6. zápasů. Celkově se naše zkušenější družstvo umístilo na 11. místě a naši benjamínci (nejmladší tým za všech) hned za nimi na 12. místě. Což je výborný výsledek, protože šlo o jejich první oranžový turnaj.

Modrých chlapců se sešlo pouze 5. družstev. Hráli tak dvoukolově každý s každým na 2x10 minut. Což byla velká porce zápasů. Modří bez ztráty setu všech 8 zápasů vyhráli - 1. místo. Přidali tak další vítězný korálek do své sbírky.

Za pomoc s dopravou dětí moc děkuji rodině Seidlových a paní Chlumecké, která ještě musela počkat, až dohraje modrá barva.

Martin Moravec

Fotografie z turnaje najdete zde.

 

19.06.2019