Novinky

Příměstský tábor 2020  Mládež | 19.05.2020


O prázdninách 13.7.-17.7.2020 se bude konat na volejbalových kurtech příměstský letní tábor. Tábor bude zaměřen na pohyb mladších dětí ve věku 6-10 let.

Děti mají na celý týden zajištěnou dopolední svačinu, teplý oběd (polévka a hlavní jídlo) a odpolední svačinu. Celé dny mají děti zajištěný pitný režim.

Každé ráno si s dětmi zaběháme a rozcvičíme se, abychom předešli úrazu. Během dne mají na výběr z různých sportů. V daný den si mohou děti vybrat jakému sportu se budou věnovat. Mají na výběr z volejbalu, plážového volejbalu, tenisu, basketbalu, fotbalu, atletice, florbalu, stolnímu tenisu, badmintonu, tanci a z mnoha dalších. Děti do žádného sportu nebudou nuceny vše se bude odvíjet podle jejich zájmu. Sportovní aktivity nebudou vedeny formou tréninku, ale formou plnění herních úkolů, za které budou děti odměňovány.

O děti během pobytu nemusíte mít strach budou pod dozorem zkušených instruktorů a navíc areál bude celý den uzavřený.

Přihlásit se můžete do konce června. V případě dotazu volejte na číslo 605 057 520, anebo napište email (krysul.moravcova@seznam.cz). Vyplněné přihlášky posílejte na email (krysul.moravcova@seznam.cz)

 

nahled prihlasky

 Formulář přihlášky zde.

 

 

19.06.2019