Novinky

Festival v barevném minivolejbale 1. kolo  Mládež | 22.09.2020


Volejbalový klub RÉMA RK pořádal v sobotu 19.9.2020 1. kolo festivalu v barevném minivolejbale. Akce proběhla za krásného počasí v areálu Sokola na umělé travnaté ploše. Turnaje se zúčastnilo 75 družstev a hrálo se na 10 minut. Za Kvasiny nastoupilo 10 dětí (5 družstev) modré dívky hrály pouze ve dvou.

ŽLUTÍ – „A“ M. Moravec, M. Šípek „B“, Z. Chlumecká, A. Vavera. Naši nejmenší začínají druhý rok ve žluté barvě. Máťové bohužel smolně o jeden bod prohráli jeden zápas ve skupině. To je odsoudilo na druhé místo v zákl. skupině, kdyby skupinu vyhráli, tak bylo finále jenom kvasinské. Takhle hráli zápas o třetí místo a ten zvládli s přehledem. Konečné 3. místo. Béčko vyhrálo zákl. skupinu. Hráli tak o celkové první místo proti Chlumci n. C. V pěkném a bojovném zápase slavila Zuzka s Adamem vítězství a 1. místo v turnaji žlutých.

ORANŽOVÍ - „A“ K. Dusbabová, K. Martincová, „B“ K. Kopecká, A. Rolečková. Kačky sivyloženě sedly a celý turnaj si prošly s úsměvem na rtech. Po minulém turnaji v Kvasinách, kde obsadily druhé místo už v RK nenechaly nic náhodě a po pěkných výkonech celý turnaj vyhráli. Celkové 1. místo. Druhé družstvo hrálo oranžovou barvu poprvé. Bohužel si vybrali i kopec smůly, kde dva zápasy prohráli o bod a jeden o dva. Hráli s velkým elánem a do budoucna se budou určitě zlepšovat. Celkové 17. místo.

MODRÉ DÍVKY– A. Drašnarová, E. Bartková. Holky hrály pouze ve dvou. Přesto si vedly oproti přesile výborně! Zákl. skup. prošly bez porážky. Ve finálové prohráli pouze jednou, ale díky lepšímu poměru míčů celý turnaj vyhrály!! Celkové 1. místo!

Je za námi 1. festivalový turnaj započítávaný do tabulky pro republikové turnaje. Další bude následovat 25.10.2020 v Hradci Králové. Děkuji rodičům, kteří zůstali a fandili svým malým volejbalistům.

Martin Moravec

 

Fotografie z turnaje

 

19.06.2019