Pohoda v Borohrádku  Muži | 13.05.2011

Muži zavítali k dalšímu utkání do Borohrádku. Nenechali si vnutit styl hry a ve valčíkovém tempu získali vítězství 3:0.

Další kolo soutěže nás zavedlo do Borohrádku. Soupeř z dolního konce tabulky, který nás však dovede potrápit. Lehce se přizpůsobíme jeho hře a pak se trápíme. Ještě v Kvasinách jsem se těšil na krásně pokropené hřiště po bouřce, ale už v Rychnově jsem začal tušit, že vše bude jinak. V Borohrádku ani kapka a tím pádem opět popeliště. Ještě vyzvednout Moriho ml. na nádraží a mohli jsme se v sestavě Ráďa, Matěj, Ondra, Bene, Franta, Mori ml. a moje maličkost vrhnout na soupeře. S Frantou, jako koučem, jsme se do něj pustili bez bázně a hany. Mori ml. svým podáním hned zkraje vytvořil dostatečný náskok, který jsme dobrou hrou všech neustále zvyšovali. Soupeři jsme toho moc nedovolili. Ráďa blokoval dokonce i hlavou. Set jsme lehce vyhráli 25:13. Do druhého setu jsme nastoupili ve stejné sestavě. Soupeř trochu zlobil, ale zlepšenou hrou všech jsme ho opět dostali pod sebe a vyhráli set 25:16. Do třetího setu nastoupil Franta, aby se rozehrál na zítra. Opět ho začal Mori ml. dobrým podáním (moje krev, moje krev...) a soupeř už rezignoval. Dal si za cíl uhrát aspoň 10 míčů. Začali jsme si ledacos zkoušet, a tak se mu to podařilo. Pouze ale jen 14 míčů, a tak jsme zápas v naprosté pohodě vyhráli 3:0. Nevím jak ostatní, ale já byl s dnešní hrou všech, zejména však mladých, naprosto spokojen. Ještě se občerstvit v Čestické hospodě a pak honem domů odpočnout si na zítra.