Novinky

Předposlední kolo OP  Mládež | 26.03.2022

Předposlední 6. kolo OP mělo pořádat Opočno. To se ale nakonec do soutěže nepřihlásilo a tak ho uspořádal VK Sport jako náhradu za své 2. kolo, které se kvůli covidu koncem minulého roku nemohlo odehrát. Hrálo se jako tradičně v hale Průmyslovky.

Naše barvy hájilo 6. družstev. Žlutí:K. Brodecká, L. Volná. Holky bojovaly a bylo z toho jejich už tradiční pěkné 2. místo.

Oranžoví:„A“M. Moravec, Š. Luščáková. Naše smíšená dvojice prošla turnajem jako nůž máslem a bylo z toho bez porážky 1. místo. „B“ Z. Chlumecká, A. Vavera, S.Štěpán - naše druhé družstvo hrálo jak na houpačce a uhrálo - 5. místo. „C“ L. Kubcová, V.Kovářová - nová dvojka předváděla pěkný volejbal a výsledkem bylo pěkné 3. místo.

Červení: „AKačky Martincová a Dusbabová. Holky prošly základní skupinu bez prohry,ale ve finálových zápasech se jim nedařilo. Výsledkem bylo 3. místo. „B“ K. Kopecká, A. Rolečková. Také naše druhé červené družstvo vyhrálo základní skupinu. Ve finále porazili naše „A“ a prohráli s VK Sportem. Výsledkem bylo krásné 2. místo.

Před posledním kolem, které se uskuteční v květnu v Lupenici je pořadí našich družtev v OP:

Žlutí: 3. místo

Oranžoví: A - 1., B - 3., C - 5., místo

Červení: A - 3., B - 5., místo