Novinky

Festivalový turnaj v Dřevěnicích  Mládež | 29.05.2022


Po tříleté pauze jsme v neděli 29. 6. 2022 odjeli na poslední festivalový turnaj do Dřevěnic. Na místní kurty jezdíme rádi, protože se zde utkáme s jinými družstvy než v našem okrese. A ani letos tomu nebylo jinak. Sešlo se zde 88 družstev ze14 volejbalových oddílů. Hrálo se na 15 mini kurtech.

Celkem jsme vyslali do mekky volejbalu 7 družstev!! Každá barva dohrávala až do finále o konečné pořadí. Po zákl. skupinách následovalo play-off. Konečné výsledky nám udělaly velkou radost!

Žlutí: L. Volná, M. Zima a K. Brodecká. Pro žluťásky to byl první turnaj tak daleko, ale vedli si skvěle. Poctivě se střídali a v konečném pořadí obsadili moc pěkné 2. místo! Celkem z 17 družstev.

Oranžoví: „A“ M. Moravec, Z. Chlumecká. Pro toto oranžové družstvo to byla generálka před republikovým turnajem v Karlových Varech. A vedli si skvěle. Za celý turnaj neprohráli a zaslouženě se radovali z vítězství 1. místo. Druhé oranžové: „B“ L. Kubcová, Š. Luščáková a A. Vavera. Také oni zákl. skupinu vyhráli, ale bohužel poté prohráli v boji o finále i následně v zápase o třetí místo, ale i 4. místo je pěkné. Celkem z 21. družstev.

Červené: „A“Katky Dusbabová, Martincová. I pro ně to byl poslední turnaj před republikovým turnajem. Holky hrály krásný volejbal. Vše vyhrály, než přišel smolný finálový zápas a v něm zranění K. Martincové. Proto celkové 2. místo. „B“K. Kopecká a u ní se střídali Maty, Kačky. Kája to měla složité, pokaždé musela střídat spoluhráče. Výsledkem bylo 9.místo. Cekem z 23. družstev.

Modré dívky: E. Houštěková, K. Králíčková, Dáša. Holky se soupeři praly statečně. Jednou výhra poté prohra. V celkovém pořadí obsadily 12. místo. Druhé modré družstvo hrálo ve dvou D. Pilař, K.Křepelová. Na zápas k nim vždy přišel někdo z mladších, kdo zrovna nehrál. Toto družstvo vyhrálo pouze jednou a stačilo to na 26. místo. Cekem z 27. družstev.

Doufám, že si to užili jak děti, tak rodiče kterým chci poděkovat za dopravu a hlasité povzbuzování. Byla to opravdu podařená sportovní neděle!

 

Fotografie zde

Kompletní výsledky turnaje zde

 

19.06.2019