Novinky

Festival barevného mini. 2. kolo  Mládež | 09.10.2022


Druhé kolo festivalu hostila 9. 10. 2022 hradecká Slávie. Tento turnaj už byl o něčem jiném oproti minule. Jak počtem družstev tak po organizační stránce vše klaplo. Celkem se turnaje zúčastnilo 132 družstev (okolo 300 dětí)!

Kvasinský klub obsadil všechny barvy barevného mini (6 družstev). Hra našich dětí byla o dost lepší než v předešlém kole. Když je dobrá hra, tak přijdou i výsledky a ty nám udělaly velkou radost. Hrálo se pouze na skupiny, které byly většinou sedmičlenné.

Žlutí: V. Kubcová, V. Roleček – 5. místo. Velké zlepšení v chytání, ale hlavně stále s úsměvem na rtech.

Oranžoví: „A“ M. Moravec, M. Zima – 1. místo. Co dodat? Opět bez prohry a s velkým přehledem. „B“ K. Brodecká, M. Zima, M. Moravec – 2. místo. U Kačky se kluci střídali, protože Kačce těsně před turnajem onemocněl parťák.

Červení: K. Kopecká, Š. Luščáková, A. Vavera – 2. místo. Asi největší vzestup! Pěkná hra, povedl se začátek a pak to už jelo. Jenom musíme doladit střídání.

Modří: „A“ K. Martincová, K. Dusbabová, L. Kubcová – 4. místo. Nově složené družstvo mělo smůlu na skupinu, ve které hrálo většinou proti silnějším chlapcům, ale bojovali statečně.

B“ D. Pilař, A. Rolečková, K. Křepelová, V. Kovářová – 4. místo. Střídali lepší výkony s horšími, ale určitě se budou zlepšovat.

Tři umístění na „bedně“ a tři těsně pod ní, to je moc pěkný výsledek 2. kola festivalu! Na dětech bylo vidět zlepšení oproti minulému kolu. Hlavně je to ve velké hale moc baví. Všechny barvy se navzájem podporují a hlasitě povzbuzují. Jako cenu si každý odnesl volejbalové tričko, medaili, diplom a sladkost. Pro některé to byla vůbec první medaile, měli velkou radost a pyšně s ní odjížděli domů. Děkuji rodičům za podporu svých sportovců a A. Vaverovi za autobusovou dopravu do HK.

M. Moravec

 

Fotografie z turnaje zde.

 

19.06.2019