Minižákyně v Náchodě  Mládež | 30.05.2011

V neděli jsme zavítaly k dalším mistrovským utkáním do Náchoda. Začaly jsme velmi dobře, ale se zraněním naší klíčové hráčky Petry Dostálkové jsme se nedokázaly vyrovnat a odjížděly jsme se smíšenými pocity.

V Náchodě na nás čekala hezky upravená hřiště a nádherné počasí oproti propršené sobotě.
Do Náchoda jsme přijely v této sestavě: Petra Dostálková, Denisa Fohlová, Nela Prokopová a Natálie Tomková.
V prvním zápase jsme se utkaly s Červeným Kostelcem, kde předvedla vynikající výkon hlavně Nela Prokopová, která svými servisy nedala soupeřkám šanci. Z vítězství jsme měly velkou radost.
V dalším zápase s Náchodem B se nám ze začátku moc nedařilo, ale v poslední chvíli holky zabojovaly a dotáhly Náchod ze stavu 13:24 na 20:24. Bohužel to ale nestačilo a první set prohrály 20:25. V druhém setu se štěstí otočilo na naši stranu a vyhrály jsme 25:19. Čekal nás rozhodující set, na jehož konci byl také slyšet výherní pokřik Kvasin.
Třetí zápas nás čekal s Rychnovem n. Kn. Ten byl pro nás bohužel smolný, když si naše nejlepší hráčka Petra Dostálková způsobila zranění kotníku. Holky opustilo nadšení a podlehly Rychnovu 0:2.