Ženy A přehrály Třebechovice  Ženy | 11.09.2010

V sobotu 11.9.2010 si za krásného slunečného počasí ženy A přivezly z Třebechovic plný počet bodů za dvě vítězství - 3:1, 3:0.

Do Třebechovic jsme přijely v sedmi - Alice, Blanka, Jarmila, Lucka, Eva Ptačovská, Zuzka Moravcová a Zuzka Nosková. Nechyběl ani maskot - Eliška.
Holky z Třebechovic nastoupily ve velkém stylu a bylo nám jasné, že dnes to jednoduché nebude. Do smečí šly neohroženě a ostřelovaly nás z různých pozic. To nám někdy nahrávalo, protože mladým hráčkám bylo občas hřiště malé. Zuzka Nosková se prostřídala na smeči s Jarmilou, ale i bez kapitánky jsme dovedly první set do vítězného konce. Druhý set jsme prohrály, přestože jsme měly výhodu sluníčka v zádech. Další dva sety už jsme si ale zase pohlídaly a vyhrály je. Výsledek: 3:1 (25:21, 20:25, 25:16, 25:19).
Před druhým zápasem jsme tentokrát rozcvičení nepodcenily a postu nahrávačky se ujala i přes mírné protesty Zuzka Moravcová. Svého nelehkého úkolu se zhostila opravdu na jedničku. Soupeřky jsme ke hře moc nepouštěly a celý zápas musely dotahovat náš mírný náskok, který se nám dařilo udržovat. Nenechaly jsme si vzít ani set a zvítězily 3:0 (25:18, 25:20, 25:19).
Dnes můžeme být spokojeny jak s výsledkem, tak i s výkonem na hřišti. Myslím, že jsme hrály všechny dobře, ale přece jen chci vyzdvihnout výkon Zuzky na náhře ve druhém zápase.