Novinky

Dívky Rémy Rychnov uhrály jen jeden set  Ženy | 25.09.2010

V sobotu 25. září 2010 zavítal do Kvasin nováček krajského přeboru žen - VKM Réma Rychnov n.Kn. Víc jak jeden set jsme jim však uhrát nedovolily a porazily jsme je 3:1 a 3:0.

Dnes jsme se sešly ve velmi oslabené sestavě, a to bez Zuzek. Hrály jsme v sestavě Alice, Jarmila, Blanka, Lucka, Eva Ptačovská, Eva Hodovalová a Verča Kubalíková. Eliška nás podporovala zpoza lajny a kromě zapisování stihla nasbírat plnou tašku kaštanů :-). Při rozcvičování se zdálo, že dnes bude záležet především na obraně a hře v poli, protože ránu holky opravdu mají...
V prvním setu se nám docela dařilo přijímat ostrá podání, což byl první krůček k úspěchu a zvítězili jsme 25:18. Hra byla nezvykle rychlá - od příjmů, přes náhry až po útok. Byl to také jediný recept na sílící vítr. Ve druhém setu se potvrdilo, že vyrovnaná hra nám neprospívá a v koncovce jsme podlehly 24:26. Další dva sety byly také těsné, ale výsledek jsme si dokázaly pohlídat - 3:1 (25:18, 23:25, 26:24, 20:25).
O přestávce mezi zápasy se nám rozhodčí Šípek "zaběhl" na tenis na kus žvance a marně jsme na něj v dohodnutý čas čekaly. To už znervózněly i Rychnovačky a šly si pro něj. Prý tenistům dlouho trvala příprava toustů...
Do druhého zápasu jsme vystřídaly na postu nahrávačky Blanku za Verču. Nesehranost přinesla na hřiště dost zmatků a nervozity, ale soupeřky toho nedokázaly využít, dost chybovaly, a my jsme zvítězily 3:0 (25:22, 25:23, 29:27).