Kniha návštěv

 

Přehled vzkazů

gravatar

Konec roku se blíží a tím i Mášova garáž.Sejdeme se tedy u něj v pátek 28.12. v obvyklou hodinu na obvyklém místě.Kdo to nezná,podrobnosti se doví na 776382451.Dále byl stanoven termín na soustředění na Kačerově-8.-10.2.2013.Tak s tím počítejte a dejte vědět,zde se to hodí,či nikoli.Posunutí je možné.O týden později (15.2.) se koná výroční členská schůze našeho klubu opět v kuželně v Solnici!

gravatar

http://volejbalovy-slang.vyplnto.cz/

Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku potřebuji to do školy na seminární práci. Děkuji

gravatar

Konec zahálky!Doufám, že jste si vyléčili všechna zranění (tělesná i duševní) a můžeme začít opět trénovat.První trénink již tento pátek 2. listopadu v tělocvičně solnické školy.Začátek v 19.00 (půl hodiny florbal na rozběhání).Pro ty, co chtějí pouze hrát volejbal je začátek v 19.30 hod.

gravatar

Tuto neděli 28. října je posvícení v Ohnišově.Pokud má někdo zájem vyrazit na kole na skvělou posvícenskou kachnu se zelím a zároveň oslavit státní svátek,či najet letošní poslední kilometry,dejte vědět (776382451)a domluvíme se...

gravatar

V neděli 14.10. bude odehrán poslední zápas krajské soutěže žen s Albrechticemi. Sraz na hřišti v 9h, při špatném počasí zamluvena tělocvična ve Skuhrově n.B.

gravatar

V sobotu 13. října od 9.00hod. se koná brigáda na úklid areálu a jeho přípravu na zimu. Ti zdatní, které práce neunaví, budou mít zájem a počasí bude přát, si mohou zahrát HIC turnaj. Občerstvení po celý den zajištěno. Těšíme se na tvoji účast!

gravatar

V sobotu 15.09.2012, hrajeme ve Vamberku. Začátek v 10:00, sraz na hřišti ve Vamberku v 9:15. V pátek dorazím na hřiště, pokud nás bude málo na hru, můžu jít s dětma.

gravatar

Ahoj, pro info píšu, že v sobotu 8.9. hrajem v Kvasinách x Kostelci nad Orlicí, v neděli 9.9. v Třebechovicích.

gravatar

Ahoj, zápas ze 25.08.2012 se přesouvá. Místo toho navrhuji trénink v Kvasinách na hřišti od 9:30. Účast mi potvrdila Pája K., Verča a Šárka. Kdo z holek můžete, ukažte se. Musíme se domluvit na další zápasy. Hojky

gravatar

Dobrý den všem volejbalistům. Jestli jste doma z dovolené, tak v pátek je trénink od 18.00h. Je třeba se připravit na sezonu.
Těším se na setkání. Tomáš

gravatar

Předávám pochvalu od Milana Kubíka z Litomyšle pro všechny pořadatele: "Je vidět, že volejbal v Kvasinách je na dobré úrovni. Celý turnaj byl velmi dobře zorganizován a rádi se zúčastníme dalšího ročníku." Děkujeme, Milane ;)

gravatar

Ahoj všichni,
za všechny z Brna a okolí co přijeli mám vyřídit velké díky a pochvalu za Vaši vytrvalou práci na turnaji, nádherný areál a příjemné prostředí s milou atmosférou. I já děkuji. Turnaj byl parádní a moc jsme si ho všichni užili. :) (Y)

gravatar

Vzkaz hlavně pro superveterány.Mistrák s Vamberkem se překládá na čtvrtek. Čau Zdeněk(B)

gravatar

Změna termínu mistráku s Vamberkem! Vamberáci by se v pátek nesešli, ale mistrák odehrát chtějí (je to jejich poslední zápas v kariéře). Domluvili jsme se tedy na čtvrtku 21.6. od 17.30 hod. Přijďte se tedy rozloučit s těmito legendami nejen okresu Rychnov n. K.

gravatar

Vzkaz hlavně pro superveterány. Dostal jsem za úkol dát dokupy manšaft na mistrák 22.6. proti dědkům z Vamberka. Jelikož Vamberáci hrají poslední zápas kariéry, tak bychom proti nim zahráli /odkulhali/ první set. Sestava: Mašek Josef, Vavera Alois, Píč Pavel, Matuška Ivan /Valda/, Strnad Jan /Prča/, Dittrich Ruda, Franc Josef, Houštěk Zdeněk, Novák Pavel... Přípravný trénink je v pátek 15.6. od 18 hod. Těším se na 100% účast. Houštěk Zdeněk (B)

gravatar

SÁZAVA 2012: Lodě objednány (5). Posádky: Bene a Bene, Ježkovi, Mori jun. a Klára, Vítek a Michal, Mori sen a Páva (háček a zadák se určí na místě). Auto1: Michal, Mori jun., Klára, Mori sen., Vítek. Auto2: Páva, Benové, Ježkovi. Odjezd ve čtvrtek mezi 16.-17.hod. Dejte vědět (776 382 451), jak se to hodí a jestli společný, či individuální. Posádky se domluví s řidičem. Kdo má svůj lodní pytel, nebo barel, vemte ho. Na jednu loď je bohužel jen JEDEN barel. Pokud jsem na něco zapoměl, ptejte se...

gravatar

Informační schůzka k letošnímu putování po českých řekách proběhne v pátek 1.6. okolo 19. hodiny na hřišti (po mistráku s Rychnovem).Kdo na vodu pojede a nebude moci přijít, dá aspoň o sobě vědět.Ať se mohou vytvořit posádky a domluvit auta a veškeré podrobnosti.

gravatar

Plážák je již zamluvený každou středu od 16.30 do 18.30 a každé úterý a pátek od 17.30 do 19 h. Další zájemci volejte na známé číslo 736 688 809. Jana

gravatar

Zítra nevím, máme mistrák. V úterý by ale měla proběhnout brigádička na přípravu klubovny na výměnu oken a opravu stropu v garáži. Pokud nás bude dost, může se odkrýt i plážák...

gravatar

ahojky..chtela bych se zeptat, kdy se bude odkryvat plazak..uz se me na to ptalo nekolik lidi..co takhle to udelat zitra..dorazíte někdo?
Šárka

gravatar

Hoj, chtěla bych poděkovat Páje a Aničce za pomoc při nedělním zápase. Včera jsme si pěkně zatrénovali. Škoda, že nás bylo jen pět. Vítek nás honil po přišti :D . Mori, mohl jsi být šestý, škoda. Snad příště.. ;)

gravatar

ahoj volejbalisté, přijďte si v pondělí 7.5. zahrát v 17:30h, potřebujeme potrénovat, tak ať nás je co nejvíc. Případně každý pátek v 18h sraz na hřišti.

gravatar

Milý Zdendo! Chce se to míň rozčilovat! Není to zdravé. Nikdo nejsme dokonalý. Jistě i tobě se občas něco nepovede a nikdo hned nenadává.

gravatar

Moc se omlouvám - chyba komunikace při přeložení zápasu. Promiň, dědo. Lucka ;)

gravatar

Jděte se bodnout s nepravdivými zprávami.viz.mistrák mužů 27.4.2012. Zdeněk (B)

gravatar

Konec zimního spánku!Jaro je tady a tak potřebuji odpovědi na následující otázky:1)Kdo chce jet 21.4. na turnaj do Čestic obhajovat 2.místo z loňska? 2)Je možno odehrát odložené utkání s RK 3.5.(jiný termín ani hledat snad nebudeme)? 3)Koukněte na rozpis a dejte vědět, kdo kdy může (a chce) hrát mistráky (začínáme 27.4.!).Odpověď nejlépe do neděle mobilem či mailem...

gravatar

Zima skončila a jaro je tady!!!Je potřeba opět připravit areál na letní provoz. V sobotu 31.3. je proto první letošní brigáda od 9.00 hod. Pro pracanty občerstvení zajištěno!!!

gravatar

Tento pátek trénink JE!!!

gravatar

Ahoj, všichni. Ve fotogalerii přibyly fotky ze zimních soustředění - z Kačerova i Olešnice.
Hezký den, ;)

gravatar

Účet za Kačerov:páva, Máša jun.,Bene,Radek po 400,-Kč;Míra,Standa,Tom po 200,- Kč.Vybírám tento pátek na tréninku (tak snad bude konečně plná tělocvična) ;)

gravatar

Dnešní trénink odpadá. Nejsou lidi :'(

gravatar

Odjezd na Kačerov v pátek 17.2. v 16.30(půl páté) z parkoviště u Ježků(od TEPU).Auto bere Máša a Radek Š.(případně Míra J.).Naložit zásoby a následně odjezd pro Pávu, 2x Mori a Standu Do RK.Bene a Tom se dopravěj individuálně.Kdo se potřebuje na něco zeptat, zavolá si.

gravatar

Tento pátek 17.2. trénink dospělých od 19.00 hod. odpadá!Důvod:soustředění na Kačerově.

gravatar

KAČEROV 2012:Termín byl stanoven!Odjezd pro zájemce v pátek 17.2. ve večerních hodinách.Návrat v neděli 19.2. v odpoledních hodinách.Přihlášky a informacu u mne!

gravatar

Kačerov 2012:Vážení zájemci o letošní soustředění na Kačerově.Vzhledem k situaci hlavních organizátorů byly letošní termíny stanoveny takto:17.-19.února,případně 24.-26.února.Koukněte do svých diářů,promyslete to a v pátek na výročce se domluvíme na podrobnostech...

gravatar

Má-li někdo chuť se ještě letos naposledy trochu hýbat, přijďte v pátek 30.12. v 18.00 do solnické školy...

gravatar

Ahoj všichni, jen zkouším, jestli se nechcete jít trošku rozhýbat tenhle pátek (30.12.) do tělocvičny po svátcích. Vítka jsem se ještě neptala, ale pohyb by určitě taky bral. Pak by jsme mohli zajít na jedno, dvě (B). Letos naposled.

gravatar

Zdar pánové (a odvážné dámy)! Je konec zahálky! Tento pátek 4.11. od 19.00 hod. začínají opět tréninky v solnické škole. Program tréninku (léty prověřený):19.00-19.20(19.30) florbal, následně volejbal. Koho florbal nebaví, může přijít na půl osmou. Doufám, že jste si vyléčili tělesné i duševní bolístky a sejdeme se v maximálním počtu...

gravatar

Podzimní sezona pomalu končí a je potřeba připravit areál na zimu. V sobotu 8.října je od 9.00 brigáda an úklid areálu. Pro vytrvalce pak ještě třeba společný volejbálek a posezení u ohně...

gravatar

WM se v pořádku vrátil, takže si můžete přečíst zprávu z turnaje a prohlédnout fotky ze soustředění mládeže (viz Fotogalerie). (Y)

gravatar

Všem nedočkavcům z řad čtenářů se omlouvám, ale zpráva z turnaje o Pekelskou husu bude až koncem týdne. Webmaster se nám toulá po horách...

gravatar

V pátek proti Peklu je nutná účast všech.Bene je nemocný,tak případnou neúčast ihned hlásit!

gravatar

Holky, v pátek se sejdem na hřišti v 17:30, místo 18:00. Začíná se brzo stmívat a špatně se hraje.

gravatar

Pánové,všem se omlouvám.První mistrák s Kostelcem je ve čtvrtek 25.8.(mylně jsem vás informoval,že v pátek).Sraz v 16.15 na hřišti.Následný mistrák v pátek s Dobruškou je odložen.

gravatar

Ahoj, v sobotu 27.8.začíná soutěž a hrajeme v Kvasinách. Doufám, že aspoň někdo přijde tenhle pátek a příští na trénink, aby jsme se domluvily, kdo bude hrát.

gravatar

Všem ženám! Po celé prázdniny se budou konat každý pátek od 17.30 hod. tréninky pod vedením trenéra Karla Kovaříka. Cílem je vytvořit akceschopné družstvo pro příští sezonu. Tak neváhejte... ;)

gravatar

Prosím všechny ženy, které chtějí hrát v příští sezóně volejbal za Kvasiny, aby přišly v pátek 1.7.2011 na hřiště. Od 18 hodin se bude konat schůzka s novým trenérem!

gravatar

V pátek 1.7.2011 od 17 hodin se koná na hřišti brigáda - připrava na víkendové turnaje. Přijďte přiložit ruku k dílu!

gravatar

Děkuji za ošetření mého zranění během zápasu. :)

gravatar

Úterní hraní se překládá na páteční prázdninové hraní pro všechny, kdo mají chuť.Začíná se v pátek 1. července od 18.00 hod.

gravatar

Ve čtvrtek 16.6. a v pátek 17.6.2011 bude od 17 hodin brigáda. Přijďte pomoct nachystat areál na oslavy. Díky, Tom

gravatar

Ahoj všichni,
co tak v útěrý 24.5. od pěti se sejít na kurtech a odkrýt beach. ;) Renča

gravatar

Cyklovýjížďka v neděli 29.5.:
Start z RK z autobusového nádraží v 8.00 hod., pokračování do Solnice, kde společný start v 8.30 hod. z náměstí. Dojezd dle výkonnosti účastníků...

gravatar

V úterý 24. 5. je možnost opět si přijít zaplácat od 18.00 hod. (pokud počasí dovolí...)

gravatar

Mistrák ve Vamberku:
Určitě jede:Bene,Mori 2x,Matěj,Zdenda a snad Ráďa,Franta a Ondra.Franto,můžeš-li vzít auto,startuj v 16.30hod.Pokud ne,volej.Bude-li jakákoliv změna,volejte pište...

gravatar

Mistrák v Borohrádku:
Auto bere Ráďa a v 16.30 odjíždí s Matějem (u TEPU-Ježků)a Ondrou. Franto, pokud jede Ondra, ty nemusíš a stačí přijít na mistrák v pátek. Pokud někdo nejede, pište volejte!!!

gravatar

Mistrák v pátek v Albrechticích:
1. (au) (řidič Ráďa)odjíždí v 16.30 s Frantou a Ondrou.Chlapi,dojednejte tam malý odklad, neboť 2. (au) musí vyzvednout Beneho v 16.45 ve Vamberku z práce...

gravatar

Ženy! Přijďte v pátek v šest hodin na trénink. Debla jsme natrénovaly minule, tentokrát bychom mohly vyzkoušet i něco, co bychom mohly zužitkovat při mistráku. (Y)

gravatar

V úterý opět plácaná od 18.00 pro všechny zájemce ;)

gravatar

V pátek 29.4. od 18 hodin se koná první jarní trénink družstva žen. Přijďte se po zimě seznámit s míčem a se spoluhráčkami! ;)

gravatar

Všem členům a návštěvníkům stránek přejeme krásné prožití velikonočních svátků a úspěšný vstup do jarní sezony. ;)

gravatar

Jelikož na trenink nikdo, kromě Rádi nepřišel, nebylo jak se domluvit na Čestice.Doprava je tedy individuální. Ráďa s Matějem na kole,Franta se nechá odvézt,Vítek asi autem,Bene nevím jak a já s mladým tradičně též na kole.Kdo má ještě zájem, může se přidat.Kdo si chce v pátek plácnout,může přijít v pátek od 18.00 na hřiště a pokud mi dá o tom vědět, budu rád

gravatar

Vzkaz pro družstvo mužů:Treninky začínají v úterý 19.4. od 18.00. Příprava hřiště a pokud to půjde,plácneme si.V sobotu 23.4. je turnaj v Česticích.Zatím projevili zájem: Ráďa K.,Bene,Matěj,Franta,Já,Tom(pokud nebudou bolet záda)a další se moho přidat. PRVNÍ MISTRÁK JE V PÁTEK 29.4.!!!

gravatar

Tuto sobotu opět brigáda. Další možnost odpracovat si hodiny... ;)

gravatar

Tuto sobotu opět brigáda, tentokráte na přání Pepy Maška od 8.OO hod.Nic se ale nestane, když přijdeš později...Nějaká práce na tebe určitě zbyde...

gravatar

Sportovní přátelé,jaro je tady!Konec zimní zahálky!Je třeba připravit areál na další sezonu.Tuto sobotu (2.4.) první letošní brigáda od 9.00 hod. Další budou následovat.Doba mistráků se nezasržitelně blíží... !

gravatar

Zpráva pro méně informované členy:
Náš bývalý spoluhráč PETR ŠPRING je opět šťastně ŽENAT!! A jak je jeho zvykem, své (asi už bývalé) kamarády o tom opět neinformoval(N) A to asi byl i důvod, proč na všechna pozvání odpovídal:"Nemůžu" Doufáme, že stejné slůvko nepoužívá doma a GRATULUJEME;)

gravatar

KAČEROV 2011: 1.(au)-Máša ml.,Máša st.,Páva-odjezd v 17.hod(nebo se domluvte).2.(au)-Ráďa Š,Bene,já.Ráďo,nalož zásoby u Ježků a v 17.15 bude Ben u Tiposu a já nahoře.Večer individuálně dorazí Standa,ráno pak Tom a možná Ráďa K.Během dne možná i Míra J.KAŽDÝ MUSÍ VZÍT ZÁSOBU DŘEVA DO KAMEN!Jinak si neuvaříme a budeme o hladu :'(Pokud někomu není něco jasné,zavolá!

gravatar

Přátelé, kamarádí! Opět se přiblížil konec roku a tím i tradiční setkání družstva mužů a jeho příznivců v garáži u Máši. Kdo se chce před koncem roku pobavit v dobré společnosti, přijde na tradiční místo (garáž-Máša-Kvasiny) ve středu 29.12.2010 v obvyklou hodinu. Pro ty, kdo se ještě nikdy nezúčastnil-těsně po smrknutí. Program též tradiční-stolní tenis a společenská konverzace. Co si kdo přinese, to si taky sní a vypije...

gravatar

Do Nového roku 2011 přeju všem hodně zdraví,zdraví,peněz,lásky a na co sáhnete at vám výjde.
Ahoj Jura.

gravatar

Pánové,konec lenošení a v pátek začínáme;).Jako každý rok sportujeme v pátek od 19.00 hod.Plán je takovýto:19.00-19.30 hod. florbal a pak volejbal pro všechny zájemce až do konce tréninku:'(.Pak případná druhá fáze(B)pro nejvytrvalejší zájemce.Zároveň připomínám,že vybírám příspěvky za rok 2010 v této výši:Máša,Ráďa,Franta 1000,- Kč,ostatní 1500,- Kč případné nesrovnalosti budou vyrovnány po sečtení brigádnických hodin.Tak přijďte pobejt;)

gravatar

Ahoj, posíláme pár fotek: http://vyblity.rajce.idnes.cz/Vitek_Evicka_VSL/ (f) .

gravatar

Pekelská husa: Tak pánové, vyvrcholení podzimní sezony je tady ;) V neděli se sejdeme v Pekle u místních(6)na turnaji. Jedeme všichni jedním (au). Franta zařídil odvoz (Y). Odjezd z RK v 8.45 od Kněžny. V případě (st) nebo (li)se hraje v tělocvičně. Tak dodržte v sobotu životozprávu ;)

gravatar

Omlouváme se za několikadenní nedostupnost těchto stránek, která byla způsobena provozovatelem webhostingu :( Zprovoznění stránek bylo možné až po návratu webmastera z dovolené.

gravatar

Mistrák tento pátek (muži): Hraje se doma s Česticema od 17.00. Sraz v 16.15. Je potřeba upravit hřiště (uklidit listí)^o) Tak ať to nedělám sám :( Sestava: Bene; Tom; Ráďa; Mori; Franta; Vítek. Máša přijde fandit a možná pískat (Y), Matěj je asi nemocný, nebo má taneční. Pávo, přijeď včas, ať taky neco vidíš *-) A začínám vybírat příspěvky ;)

gravatar

Na Rovni v hasičárně budou bramboráky plněné masem. Je možné se tam zastavit.

gravatar

Mistrák v pátek v Pekle(6): Sestava - Bene, Tom, Ráďa, Mori, Franta, Vítek, Matěj. Začátek je v 17.00 hod. Odjezd v 16.15 od Tepu v Solnici a v 16.25 od Kněžny v RK. Jedeme jedním (au) a bere ho Franta. Kdyby se cokoli dělo, dejte vědět.

gravatar

Okresy:
Ahoj holky, 18.9.jedeme do Týniště. Hraje se venku, pokud bude šeredně (st) , Mirka zajistí tělocvičnu. Budeme hrát 2 zápasy od 9:00. Už se na nás těší.. :). Tak s tím počítejte a vemte si botky na obě možnosti. Na autě se ještě domluvíme, s tou naší rozpadlinou nepočítejte :( .

gravatar

Informace na čtvrtek a pátek: Po oba dva dny se hraje doma, začátek v 17.00, sraz na hřišti v 16.15 (O) Sestava na čtvrtek:Bene, Ráďa, Mori, Franta (pokud je zdravý), Ondra (Franta ho musí vzít) a Matěj. Sestava na pátek: Bene, Ráďa, Máša (přijde se podívat a snad i hrát), Mori, Franta, Vítek, Matěj.

gravatar

Odjezd do Dobrušky v 16.00 od Kněžny, v 16.10 od Tepu (Solnice). Sestava: Tom, Franta, Bene, Mori, Vítek, Matěj, Máša, Ráďa ( pokud se stihne vrátit (plane) ). Auto bere Ben a Mori.

gravatar

Sestava na čtvrtek (doma s Borohrádkem - začátek 17.00): Bene, Máša, Mori, Franta, Ondra (??) a Matěj. Sraz v 16.15 na hřišti. Na mistrák v Dobrušce (pátek) se domluvíme zítra.

gravatar

Juro, bude večer něco dobrýho k (B) a k (pl) .. ;) jestli jo, zkusíme (au) .

gravatar

19 manšaftu přijelo,chlapu bylo 10,ženskych 9 a jak sem je viděl okupovaly by finale.dejte sa dohromady a dojedte,přespat neni problém .stan nebo moje ordinace,asi obojí v případě ženskych.čau jura .

gravatar

Těšíme se na Vaše příspěvky a komentáře ;)


04.12.2019