Vzkazy pro mládež

 

Přehled vzkazů

gravatar

Děkujeme všem, kteří pomáhali při organizaci 30. ročníku JTM. Díky úmornému vedru to bylo opravdu náročné, ale všichni to zvládli na jedničku. Moc díky...

gravatar

Zdravím účastníky našeho turnaje mládeže. Jako vždy máme plnou krabici ztrát a nálezů. Ozvěte se Ti, kterým po víkendu něco chybí. Třeba budete mít štěstí a věci se k vám vrátí. ;)

gravatar

O víkendu 19.6-20.6 pořádáme přeložený 30. ročník Jarního turnaje mládeže. V sobotu se hraje šestkový volejbal (mladší a starší žáci, žákyně). Naše starší děti budou pomáhat s organizací. V neděli budou všechny naše školní děti hrát ve svých barevných kategoriích minivolejbal. Po oba dva dny (hlavně v neděli) bude potřeba výpomoc rodičů!!! Více info. dostanete příští týden na trénincích. Rozdáme papíry, kde potvrdíte, kdo se zúčastní a kdo pomůže. Díky Martin

gravatar

Diky všem, kdo pomáhal při organizaci přeloženého Jarního turnaje mládeže! Sobota i neděle proběhla na podtrženou jedničku!!
Moc díky

gravatar

Ahoj, všem minivolejbalistům! Připomínám, že v úterý 1.9.2020 začínáme trénovat.Takže úterý a pátek v 17:00h na kurtech!!

gravatar

Zítra odjíždíme na druhý kemp chlapců ročník 2008 do Čeladné. Sestava stejná J. Moravec, M. Suk a tři kluci z VK SPORT RK. Tentokrát bude více volejbalistů a z části jiní trenéři. Určitě se kluci zase něčemu přiučí.

gravatar

Ahoj, v sobotu 13. 6. 2020 pořádáme na našich volejbalových kurtech turnaj v barevném mini. Je vypsán pro naše nejmenší (žluté a oranžové). Ceny a občerstvení zajištěno. Přihlášky do 10.6.2020 na adresu: krysul.moravcova@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

gravatar

Vzhledem k aktuálnímu vývoji v ČR se ruší tréninky mládeže! Zdraví je přednější. V případě dobrého počasí se přesuneme na kurty. Dáme včas vědět.

gravatar

V sobotu 18.1.2020 proběhlo 4. kolo OP Mini v Rychnově nad Kněžnou. Naši malí borci se stále zlepšují. Přestože patří k nejmladším účastníkům, jejich hra a zápal je parádní (9. a 11. místo). V oranžovém nám skončil Lukáš Schod. Při neúčasti Dana Seidla, zaskočil Máťa Moravec a společně s Káťou Dusbabovou uhráli parádní turnaj (9.) Chci poděkovat všem, kdo se podíleli na organizaci. Muffiny od maminek jako ceny, slavily úspěch. Velké díky patří Drašnarovým, kteří stejně jako vloni, zajistili super občerstvení a přispěli sponzorským darem. S TAKOVÝM TÝMEM JE PARÁDA PRACOVAT!!! (Y) (h5) Renata

gravatar

Dobrý den, připomínám tento pátek 21.6.2019 se rozloučíme s letošní sezónou. Při posledním tréninku s rodiči zhodnotíme letošní sezónu a řekneme si o plánech do budoucna.A jako tradičně opečeme špekáčky.

gravatar

Z Liberce vezeme opět zlato! Kluci (Honza, Mára, Ondra)hrající zelenou barvu opět bez porážky vyhráli republikový turnaj!!Modrá děvčata Lada, Aneta, Pavlína, Helena obsadila ve své finálové skupině 2. místo.

gravatar

V pátek 14.6.2019 odjíždíme na další republikový turnaj v barevném minivolejbale tentokrát do Liberce. Sestava bude stejná jako v Jindřichově Hradci. Držte nám palce.

gravatar

Výborná zpráva z Jindřichova Hradce. Kluci Honza, Mára, Ondra, kteří hráli zelenou barvu, celým republikovým turnaje prošli bez porážky a zaslouženě celý turnaj vyhráli!! Modrá děvčata Aneta, Lada, Pavlína a Helena obsadila 9. místo.

gravatar

Skvělá zpráva z Brna. Zelené družstvo: Honza, Mára, Ondra celkově - 2. místo!! Modrá děvčata: Lada, Helena, Pavlína celkově - 3. místo! Červení: Aneta, Tomáš celkově - 26. místo. (Y)

gravatar

Zítra 31.1.2019 odjíždějí naše tři družstva na celostátní turnaj do Brna. Červení - Aneta, Tomáš. Zelení - Mára, Honza, Ondra. Modré holky - Lada, Pavlína, Helča. Konkurence bude velká. Držte nám palce!!

gravatar

Výborná zpráva z Dřěvěnic. V neděli 19.5. jsme se zúčastnili festivalového turnaje. Bohužel jela jen dvě modrá družstva. Modří kluci (Honza, Mára, Ondra) celým turnajem prošli bez porážky - 1. MÍSTO!! Modrá děvčata (Lada, Pavlína, Hela) prohrála pouze v zápase o první místo s kluky. Výborné 2. MÍSTO!! První a druhé místo v Dřevěnicích!!!Velká gratulace!!

gravatar

Velké díky všem, kteří přispěli k úspěšnému zvládnutí 28.ročníku JTM.
Výsledky našich družstev. SOBOTA: šestkoví 3. místo
NEDĚLE: žlutí-1. místo, oranžoví-7.místo, červení-4.místo, modré dívky-2. místo, modří chlapci-2. místo!
Nedělního turnaje se zúčastnilo přes 300 malých volejbalistů!! Děkujeme

gravatar

Zdravím mládež a rodiče. Děkujeme za pomoc při jarním turnaji. Byli jsme pochváleni za perfektní zvládnutí. (Y) :) . Připomínám, že úterní trénink je zrušen (čarodějnice). V pátek se uvidíme na kurtech. Účastníci okresní soutěže mají sraz v sobotu, 4.5.2019 u Ježků na parkovišti. Jedeme do Doudleb. Auto beru já a paní Schodová. Renča

gravatar

Děkuji a gratuluji celému modrému družstvu(Honza, Mára, Lada, Ondra)za dnešní výborný výkon, který předvedli ve druhém kole finále modrého mini. o 1. - 6. místo. Všech pět zápasů jsme vyhráli!! :)

gravatar

V neděli 9.12.2018 jsme se zúčastnili tradičního Mikulášského turnaje. Do HK jelo bohužel jen jedno modré družstvo ve složení Marek S., Honza M., Ondra H. a Lada M., vedlo se jim výborně! Všech 9 zápasů odehráli bez prohry. Zasloužené 1. místo v Mikulášském turnaji! (Y)

gravatar

Zdravím mládežníky a jejich rodiče. V úterý, 18.12.2018, je poslední trénink v letošním roce. Pozor - tentokrát již od 16.00 hod. Zveme všechny rodiče, aby si přišli se svými ratolestmi zahrát a užít si sportovní podvečer. Renča ;)

gravatar

V pátek 30.11.2018 nebude trénink. Pokračovat budeme v úterý 4.12.2018.

gravatar

Tuto sobotu, 24.11.2018, jsme pořádali 3.kolo OP v hale průmyslovky VOS v Rychnově nad Kněžnou. Chtěla bych tímto poděkovat rodičům dětí, kteří soutěž hrají. Pomohli úplně všichni buď svou účastí nebo zajištěním občerstvení (pískání,provoz kiosku, upečení buchet). Zvláštní poděkování rodičům Anety Drašnarové nejen za bezvadný kiosek, ale i za sponzorský dar. Díky všem turnaj proběhl bez problémů a rychle. (Y) Renča Stieberová

gravatar

V neděli 11.11.2018 jsme se zúčastnili 1. ročníku Královehradeckého poháru čtyřek. Hráli jsme v sestavě: M. Suk, J. Moravec, O. Hejčl, L. Marková. Dařilo se nám skvěle. Dvakrát jsme vyhráli 2:0 a třikrát remizovali 1:1! Zaslouženě jsme obsadili 2. místo.Více ve zprávě později.

gravatar

1. kolo okresního přeboru barevného volejbalu se koná v Šebrleho hale na Gymnáziu v RK 20.10.2018. Týká se to pouze žlutého(Schod, Dusbabová), oranžového(Pop, Bártková) a červeného(Schod J., Neugebauer, Drašnarová)volejbalu. Hrajeme od 9.00hod. Odjez je 8.20 hod z Parkoviště u Ježků. Auta berou p. Schodová a já. Předpokládaný konec 13 - 14 hod. :)

gravatar

Tento týden 9.10. a 12.10.2018 se sejdeme na trénink na našich kurtech o půl hodinky dříve tzn. 16.30.h - 18.00h.

gravatar

Naše skvělé festivalové výsledky. Žlutí - 2. místo. Oranžoví - 9. místo. Červení - 6. místo. Modré dívky - 2. místo. Modří kluci - 1. místo. Velká pochvala všem, ale hlavně našim nejmenším!

gravatar

Na festival do RK 15.9.2018 jedou: žlutí - Lukáš, Katka. Oranžoví - Emma, Jirka. Červení - Kuba, Tomáš, Eliška. Modré dívky - Lada, Helča, Aneta, Pavlína. Modří kluci - Mára, Honza, Ondra. Sraz v 8.15h na umělé trávě u Sokolovny.

gravatar

Na turnaj do Náchoda 8.9.2018 jedou: oranžoví - Emma, Jirka. Červení - Aneta, Helča. Modří - Lada, Ondra, Michal, Mára, Honza. Odjezd 7:45h od Ježků. Auta já, Tomáš a Hejčlovi.

gravatar

Ahoj, taky se už těšíte na soustředění? V neděli 26.8.2018 v 17.00h se na vás těšíme v našem areálu.

gravatar

Rychlá zpráva z Ostravy. O víkendu jsme se zúčastnili celostátního turnaje v barevném mini. v Ostravě. Výsledky opět skvělé. Obě naše červená družstva v top 10. Kluci Marek s Honzou opět vynikající a bez porážky 1. místo!! Dívky Helena s Anetou pěkné 10. místo.Více ve zprávě později.

gravatar

Dnes jsme se vrátili z víkendového republikového turnaje barevného mini. v Praze. Turnaj byl historicky největší událostí barevného minivolejbalu, zúčastnilo se více jak 1000 dětí! Do Prahy jela bojovat dvě naše červená družstva. V konkurenci nejlepších družstev z celé ČR se rozhodně neztratila. Spíše naopak. Naše "A" Honza Moravec, Marek Suk 1. místo!! Naše "B" Helenka Morrisová, Ondra Hejčl 3. místo!! Bližší info. ve zprávě později.

gravatar

Ahoj, ve dnech 1.a 8.5.2018 (státní svátky) trénink odpadá. Uvidíme se v pátek.

gravatar

Oranžoví jsem napsal nekompletní sestava v neděli bude: Emma, Aneta, Jirka, Kuba. :)

gravatar

Ahoj, v neděli 29.4.18 barevný minivolejbal hrají: žlutí - Káťa, Lukáš, oranžoví - Emma, Jirka, Aneta, červení - Honza, Mára, Helenka, Ondra, modří - Terka, Lada, Michal, Pavlína, Eliška P.,Eliška K. (Y)

gravatar

Ahoj, v sobotu 28.4.18 šestkový volejbal hrají:
Terka, Lada, Eliška, Pavlína, Michal, Mára, Honza.

gravatar

Ahoj,v úterý 3.4.2018 bude trénink na našich volejbalových kurtech! Budeme pokračovat v přípravě kurtů na novou sezónu.

gravatar

Ahoj, v neděli 14.1.2018 hrajeme poslední kolo semifinálové části krajské soutěže modrého minivolejbalu. Sejdeme se v 8.30h před halou průmyslovky v RK. Sestava Terka, Lada, Michal, Honza.
Rodiče jsou vítáni.

gravatar

Ahoj, nezapomeňte v pátek 5.1.2018 začínáme trénovat. Tak v 17.00h v tělocvičně! ;)

gravatar

Dobrý den, v neděli 26.11. pokračuje krajská soutěž v modrém mini. Rozehrajeme semifinálová kola. Hrát budeme na domácím hřišti v tělocvičně ZŠ Solnice!! Sraz v 8.15 hodin.

gravatar

Dobrý den,v pátek 3.11.2017 se budeme v tělocvičně fotit do kalendáře. Děti ať si sebou vezmou vše, co vyfasovaly (soupravu, dresy, barevná trička....).
Po focení proběhne HIC turnaj. Rodiče jsou vítáni a mohou přichystat malé občerstvení.
V pátek 27.10. není trénink.

gravatar

Pro připomenutí! V sobotu 21.10.2017 je podzimní brigáda i s rodiči (zazimování areálu). Sraz v 9:00h na kurtech.
V neděli 22.10.2017 pokračuje soutěž v modrém minivolejbale. Pořádáme my a hrajeme v hale gymnázia v RK. Účast všech modrých nutná! Sraz v 8:30h před halou. Zveme i rodiče.

gravatar

Dobrý den, v neděli 15.10.2017 na 2. kolo festivalu v barevném minivolejbale v HK jedou. Oranžoví: Emma, Jirka, Verča. Červení: Helča, Ondra, Mára, Honzík. Modří: Terka, Lada, Michal, Eliška. Sraz v 8h u Ježků. Předpokládaný návrat kolem 16h.

gravatar

Dobrý den, první trénink v tělocvičně, jako vždy začneme v bazénu v RK. Sraz u Ježků v úterý 10.10. v 16.30h, plavat budeme 2 hodiny. Děti 50.- kč, návrat kolem 19.30h. v Solnici. Prosíme o pomoc s odvozem dětí do RK. Řidič má vstup zdarma.
Tréninky budou úterý a pátek od 17.00 - 18.30 hodin v tělocvičně ZŠ Solnice.

gravatar

Dobrý den, další kolo festivalu v barevném minivolejbalu se koná v neděli 15.10.2017 v Hradci Králové. Můžou jet všechny děti z našeho oddílu, ale potřebujeme výpomoc s odvozem do HK a zpět. Prosím o info, které děti pojedou a kdo z rodičů může vzít auto. Odpovězte do pátku 6.10.2017. Děkuji

gravatar

Dobrý den, HIC turnaj zatím odkládáme. V neděli jedeme do Kostelce a tam skončíme pozdě odpoledne a tak nebude čas. Náhradní termín je 7.10., ještě dáme upřesnění.

gravatar

Dobrý den, turnaj z minulého týdne se přesouvá z Lupenice do Kostelce nad Orlicí. Turnaj se odehraje v hale střední zemědělské školy. Sejdeme se 24.9.2017 v 8:15h před halou. Nezapomeňte barevná trička a soupravy. Nutná je obuv do haly! Děkuji

gravatar

Dobrý den, kvůli nepříznivému počasí je zítřejší turnaj v Lupenici zrušen a přeložen na příští neděli 24.9.

gravatar

Dobrý den. Připomínám, v sobotu 16.9. se koná 1.kolo festivalu v barevném minivolejbalu, sejdeme se v 8:15h v Lupenice. Sestava-oranžoví: Jirka, Emma, Tomáš. Červení: Pavlína, Eliška, Ondra, Mára, Honza. Modří: Terka, Lada, Eliška, Michal. Těším se. Martin

gravatar

Dobrý den. Připomínám, v sobotu 16.9.2017 se koná 1. kolo festivalu v barevném volejbalu v Lupenici. Účast všech dětí nutná. Sejdeme se v 8.15h na kurtech v Lupenici. Informujte mě prosím do 8.9.2017 o účasti dětí kvůli přihlášení. Děkuji

gravatar

Dobrý den. V pátek 28.7. odjíždíme na republikový turnaj, který se koná v Ostravě. Máme jedno družstvo červeného a jedno družstvo oranžového. Zprávu jak jsme si vedli si přečtěte v rubrice "Co je nového.

gravatar

Dobrý den. Zítra 5.5. není trénink.

gravatar

Dobrý den,
v úterý bude trénink ve volejbalovém areálu. Musíme pokračovat v úpravě kurtů, válcovat, pohodit antukou hřiště atd., kdo z rodičů může, tak bude vítán.
V pátek 14.4. nebude trénink - prázdniny.

gravatar

Dobrý den, dnes nebude trénink. Připomínám sobotní brigádu od 9.00 hodin

gravatar

Dobrý den, dnes nebude trénink, protože jedeme do RK plavat. Odjezd od Ježků v16.30 hodin.

gravatar

Nejbližší akce mládeže. Zimní soustředění 24.-26.3. 2017 v Náchodě.
Jarní turnaj mládeže v Kvasinách - 29.4. šestkový volejbal, 30.4. festivalový barevný minivolejabal všech barev. :)

gravatar

Také 2. festivalový turnaj v barevném minivolejbale byl po herní i výsledkové stránce úspěšný. ŽLUTÍ - Emma,Verča - 21.místo celkově. ORANŽOVÍ - A:Honza a Mára - 1.místo celkově. B: Helča a David - 13.místo celkově. ČERVENÍ - A: Eliška, Julča, Michal - 10.místo celkově. B: Nelča, Lada - 3.místo celkově. MODŘÍ - Terka, Petr, Mára - 2.místo celkově. Martin

gravatar

Dobrý den,
v sobotu 5.11.2016 se koná druhé kolo festivalu barevného minivolejbalu v Kostelci n. Orlicí. Mohou se zúčastnit všechny děti, potřebujeme výpomoc s odvozem. Prosím o zpětné info, které děti se zúčastní a kteří rodiče vezmou auto. Prosím o 100% odpověď do čtvrtka 27.10.16. Bližší info. později. Martin

gravatar

Dobrý den, ahoj,
v úterý 25.10. jedeme na plavání do RK. Odjezd bude v 16.30h od Ježků. Návrat po 19.h. Dětem přibalte 50Kč na vstupné. Rodiče, kteří nám svezou děti autem, mají vstup do bazénu zdarma. Odpovězte prosím co nejdříve.
Páteční trénink 28.10. NENÍ - STÁTNÍ SVÁTEK.

gravatar

Úspěšný 1. fetivalový turnaj v HK. Děti zazářily výbornými výsledky. Oranžoví - Honza + Mára 1.místo, David + Helča 3. místo. Červení - Lada + Nelča 2. místo, Eliška + Míša 4. místo. Modří - Terka, Péťa, Nam - 3. místo. Gratulujeme (Y) Martin

gravatar

Dobrý den,
v neděli 16.10. na festival v HK jedou: ORANŽOVÍ-Honzík M., Mára S.,David K.,Helča M.ČERVENÍ-Lada M.,Nelča M.,Eliška K.,Julča R.,Miša Š. MODŘÍ-Péťa K.,Nam,Terka K. Auta berou rodiče-Kapcová, Duchoslavová, Kubala, Suková. Sraz 7.30h v Solnici u Ježků. Těším se, Martin

gravatar

Dobrý den,
výbor klubu dnes rozhodl o svolání brigády na zazimování kurtů v sobotu 22.10.2016 od 9.00 hodin. Počítáme s pomocí dětí i rodičů. Brigáda bude do 12.00 hodin a potom bude následovat HIC turnaj (klubový turnaj v maskách). Občerstvení na brigádu zajišťuje klub a ostatní je ve vaší režii.
V případě velké nepřízně počasí by se musel najít náhradní termín brigády, budeme informovat.
Děkuji a těším se na Vás.

gravatar

Dobrý den, v neděli 16.10.2016 se koná 1. kvalifikační kolo
v barevném mini. v HK. Mohou se zúčastnit všechny děti, ale potřebujeme výpomoc s odvozem. Prosím o info, které děti se zúčastní a kteří rodiče vezmou auto. Prosím o 100% odpověď do 5.10.16 kvůli přihlášení. Bližší info později. Martin

gravatar

Dobrý den,
dnes jsme se vrátili z MČR v barevném minivolejbale, které se konalo v Brně. Výprava byla velice úspěšná, žlutí M. Suk a J. Moravec zvítězili a jsou mistry republiky na rok 2016. Modří T. Kouřimová, P. Krassek J. a M. Škopovi skončili na krásném desátém místě. Podrobnosti s fotkami budou následovat.
T. Erben

gravatar

Dobrý den,
děkuji všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu Jarních turnajů mládeže.
Tomáš

gravatar

Dobrý den,
v pátek je brigáda od 17.00 hodin a v sobotu od 9.00 hodin. Každá ruka se hodí.

gravatar

Dobrý den,
dnes brigádu ruším a přesouvám jí na úterní trénink.
Děkuji

gravatar

Dobrý den,
v pátek 29.1. nebude trénink, protože jsou prázdniny.
Tomáš

gravatar

Ahoj,
v pátek 30.10. nebude trénink, jsou prázdniny.

gravatar

Dobrý den,
v úterý na plavání do RK jedou autem paní Roštlapilová, Kapcová a Pavlína Klárová. Sraz v 16.30 hodin u Ježků, 50,- Kč na vstup, doprovod zdarma.
V pátek 23.10. je trénink v tělocvičně ZŠ Solnice od 17.00 hodin pro všechny děti.

gravatar

Dobrý den,
dnes ruším trénink.
T.E.

gravatar

Dobrý den,
v sobotu 17.10.2015 od 9.00 hodin je naplánovaná brigáda na kurtech a po jejím skončení bude tradiční HIC turnaj.
Na brigádu počítám s dětmi a rodiči, kteří jsou současnými členy VK a na HIC turnaj zvu i ty, kteří už z našeho volejbalového hnízda vylétli.
Těším se na setkání.
Děkuji

gravatar

Dobrý den,
v úterý 15.9., bude pokračovat na kurtech našeho VK nábor dětí ve věkové kategorii 6 - 10 let. Zváni jsou rodiče s dětmi, které chtějí sportovat a zapojit se do činnosti klubu. Zkušenosti s výchovou mládeže máme historicky od roku 1941.

gravatar

Dobrý den,
vrátili jsme se z Liberce s titulem mistra republiky v modrém mini. dívky, třetím místem ve žlutém a desátým místem v červeném. Zpráva bude následovat.

gravatar

Dobrý večer,
v pátek odjíždíme do Liberce na celostátní finále barevného minivolejbalu. Trénink je normálně od 17.00 hodin a povede ho P. Klárová.

gravatar

Dobrý den, v úterý 30.6. a 3.7. jsou místo mládežnického tréninku brigády před turnajem. Počítám s účastí dětí a mohou i rodiče.
Tomáš

gravatar

Dobrý den, v neděli 17.5. jedeme na závěrečný turnaj krajské soutěže v modrém minivolejbale do H. Králová. Když vše dobře dopadne, tak budeme slavit. Diváci mohou podpořit naše družstva.

gravatar

V pátek 3.4. jsou prázdniny a tak není trénink mládeže.

gravatar

Dobrý den, v sobotu 4.4. bude brigáda. V případě sněhové vánice zůstaňte za pecí.

gravatar

V pátek 13.3.2015 jedeme na víkendové soustředění do Trutnova. Vyjíždíme v 16.02 hodin z Rychnova vlakem a vracíme se v neděli 15.57 hodin.

gravatar

Ahoj. V neděli 8.3.2015 jedeme na turnaj v barevném minivolejbale do Kostelce n. O. Máme družstva ve všech vyhlášených barvách - 1x žlutý, 1x oranžový, 2x červený a 2x modrý.

gravatar

Dobrý den, v neděli 1.3.2015 se rozehraje druhá půlka krajská soutěže v modrém minivolejbale. Družstvo "A" jede do Jičína a družstvo "B" hraje v hale strojní průmyslovky v Rychnově n. Kn. Začátek v 9.00 hodin, diváci jsou zváni.

gravatar

Dobrý den,
31.1. se bude konat turnaj v červeném minivolejbale v RK, na který jsem upozorňoval. Odjezd v 8.20 hodin od Ježků, s dětmi pojede P. Klárová. Návrat cca 14.00 hodin.
Jedou: T. Kouřimová, M. Janovcová, J. Janovcová a Nam Tram.

gravatar

Dobrý den,
v pátek 23.1.2015 je od 18.00 hodin výroční členská schůze našeho klubu v kuželně v Solnici a potom koulení. Děti mají koulení od 16.30 - 19.00 hodin. Zváni jsou s dětmi i rodiče.

gravatar

Dobrý den, v novém roce pokračují tréninky mládeže jako v roce loňském: úterý od 16.30 - 17.45 hodin mladší děti a od 17.45 - 19.00 hodin starší děti. Začali jsme v úterý 6.1.2015.

gravatar

Dobrý den,
příští neděli pokračuje soutěž v modrém minivolejbale, tentokrát v Týništi n. O. Odjezd je v 8.15 hodin od Ježků.
Děkuji

gravatar

Dobrý den, v úterý 28.10.2014 jsou prázdniny a proto nebude trénink.

gravatar

Podstatná věc - hraje se od 9.00 hodin a ženy od 10.00 hodin. ženy hrají dva zápasy.

gravatar

Dobrý den. V sobotu 20.9.2014 bude na kurtech mistrovské utkání II. třídy žen a turnaj barevného minivolejbalu. Budou se hrát všechny barvy, přijedou soupeři z VK Sportu a VK Rémy Rychnov n. Kn. Kiosek bude otevřen a bude také kopečková zmrzlina. Všichni rodiče i přátelé volejbalu jsou zváni.

gravatar

Dobrý den,
sobotní turnaj 6.9.14 jsem musel kvůli zranění a nemoci odhlásit.Bohužel se nepřihlásili žádní náhradníci.

gravatar

Dobrý den. Na turnaj do Náchoda 6.9.14 jede:
Žlutý-J.Moravec, M.Štěpán
Oranžový-T.Kouřimová, P.Krassek
Odjezd v 7.30h od Ježků 50,-Kč na cestu.

gravatar

Dobrý den. Připomínám dnešní trénink mládeže. Potřebujeme se domluvit na turnaj do Náchoda.

gravatar

Dobrý den. Zřejmě jste již zaregistrovali, že pořádáme mezistátní zápas ve volejbale ČR - Japonsko. Děti se budou účastnit přímo ze soustředění. Podrobnosti na začátku soustředění 17.8.

gravatar

Dobrý den. Mládeži připomínám brigádu v pátek 4.7. a turnaje, na kterých budete pomáhat s organizací, 5. a 6.7.2014. Účast povinná, kromě těch, kteří budou na táborech a dovolených.
Tomáš Erben

gravatar

Dobrý den.
Připomínám poslední trénink s opékáním v pátek 17.00 hodin a vyhodnocení sezony, plány na příští.

gravatar

Následující pátky 2.5. a 9.5 2014 nebudou tréninky

gravatar

Dobrý den. Rád bych touto formou poděkoval rodičů, kteří se podíleli na organizaci Jarního turnaje mládeže. Jejich zásluhou se turnaj podařilo uspořádat na vysoké úrovni. Zpráva z turnaje je v rubrice "Co je nového". Těším se na další spolupráci.
Tomáš Erben

gravatar

Dobrý den. V pátek 18.4. nebude mládežnický trénink, protože jsou prázdniny. Uvidíme se v úterý 22.4. opět od 17.00hodin.

gravatar

Ještě jedna informace. Trénink v pátek 4.4.2014 je od 17.00 hodin a všechny děti ať si vezmou kola a pojedou krátký výlet. Na kurtech se ještě nedá sportovat. Další tréninky budou opět od 17.00 hodin pro všechny děti na kurtech VK.

gravatar

Dobrý den. Po telefonické domluvě ještě píši další info. Turnaj, který měl být tuto sobotu se překládá na neděli 6.4.2014 do Pecky. Odjez je tedy v 7.15 hodin od Ježků, 50,-Kč na cestu a návrat cca 15.30 hodin.


04.12.2019