Vzkazy pro mládež

 

Přehled vzkazů

gravatar

V pátek 14.6.2019 odjíždíme na další republikový turnaj v barevném minivolejbale tentokrát do Liberce. Sestava bude stejná jako v Jindřichově Hradci. Držte nám palce.

gravatar

Výborná zpráva z Jindřichova Hradce. Kluci Honza, Mára, Ondra, kteří hráli zelenou barvu, celým republikovým turnaje prošli bez porážky a zaslouženě celý turnaj vyhráli!! Modrá děvčata Aneta, Lada, Pavlína a Helena obsadila 9. místo.

gravatar


Spolehlivý a příznivý úvěr přístupný všem.


Ahoj,
Abych vám pomohl propagovat vaše aktivity nebo překonat finanční potíže, poskytuji spolehlivý a bezplatný kredit bez protokolů od 5 000 do 1 000 000 EUR, který je k dispozici všem podle vašich potřeb po dobu 300 měsíců. Zájem se pohybuje od 2% do 4%. Schválení je rychlé a efektivní se 100% zárukou. Pro více informací prosím kontaktujte email: leni.bolkova01@gmail.com. Zaregistrujte svou přihlášku online a během 48 hodin je váš kredit k dispozici na vašem účtu bez zbytečného odkladu.
E-mail: leni.bolkova01@gmail.com
Děkuji.
Srdečně.
Lenka Bolková

gravatar

Nabízím Vám rychlé a spolehlivé finanční půjčky. Můžete použít tento úvěr na co potřebujete, stejně jako konsolidovat svůj závazek. O půjčku můžete požádat od 50 000 Kč do 8 000 000 Kč. Vysoká průchodnost schválených aplikací. Zaručuji vám rychlé a profesionální chování. Pro více informací o této půjčce kontaktujte: peterhashmi19@gmail.com

gravatar

Skvělá zpráva z Brna. Zelené družstvo: Honza, Mára, Ondra celkově - 2. místo!! Modrá děvčata: Lada, Helena, Pavlína celkově - 3. místo! Červení: Aneta, Tomáš celkově - 26. místo. (Y)

gravatar

Zítra 31.1.2019 odjíždějí naše tři družstva na celostátní turnaj do Brna. Červení - Aneta, Tomáš. Zelení - Mára, Honza, Ondra. Modré holky - Lada, Pavlína, Helča. Konkurence bude velká. Držte nám palce!!

gravatar


Zajímáte se o online pujcky? Potrebujete duveryhodného veritele s osvedcenou zkušeností? Pokud ano, kontaktujte me prostrednictvím mého e-mailu: demelkralpujcky.cz@gmail.com.
Mužete získat až 8 milionu Kc.

gravatar

Výborná zpráva z Dřěvěnic. V neděli 19.5. jsme se zúčastnili festivalového turnaje. Bohužel jela jen dvě modrá družstva. Modří kluci (Honza, Mára, Ondra) celým turnajem prošli bez porážky - 1. MÍSTO!! Modrá děvčata (Lada, Pavlína, Hela) prohrála pouze v zápase o první místo s kluky. Výborné 2. MÍSTO!! První a druhé místo v Dřevěnicích!!!Velká gratulace!!

gravatar

Velké díky všem, kteří přispěli k úspěšnému zvládnutí 28.ročníku JTM.
Výsledky našich družstev. SOBOTA: šestkoví 3. místo
NEDĚLE: žlutí-1. místo, oranžoví-7.místo, červení-4.místo, modré dívky-2. místo, modří chlapci-2. místo!
Nedělního turnaje se zúčastnilo přes 300 malých volejbalistů!! Děkujeme

gravatar

Zdravím mládež a rodiče. Děkujeme za pomoc při jarním turnaji. Byli jsme pochváleni za perfektní zvládnutí. (Y) :) . Připomínám, že úterní trénink je zrušen (čarodějnice). V pátek se uvidíme na kurtech. Účastníci okresní soutěže mají sraz v sobotu, 4.5.2019 u Ježků na parkovišti. Jedeme do Doudleb. Auto beru já a paní Schodová. Renča

gravatar

Děkuji a gratuluji celému modrému družstvu(Honza, Mára, Lada, Ondra)za dnešní výborný výkon, který předvedli ve druhém kole finále modrého mini. o 1. - 6. místo. Všech pět zápasů jsme vyhráli!! :)

gravatar

V neděli 9.12.2018 jsme se zúčastnili tradičního Mikulášského turnaje. Do HK jelo bohužel jen jedno modré družstvo ve složení Marek S., Honza M., Ondra H. a Lada M., vedlo se jim výborně! Všech 9 zápasů odehráli bez prohry. Zasloužené 1. místo v Mikulášském turnaji! (Y)

gravatar

Zdravím mládežníky a jejich rodiče. V úterý, 18.12.2018, je poslední trénink v letošním roce. Pozor - tentokrát již od 16.00 hod. Zveme všechny rodiče, aby si přišli se svými ratolestmi zahrát a užít si sportovní podvečer. Renča ;)

gravatar

V pátek 30.11.2018 nebude trénink. Pokračovat budeme v úterý 4.12.2018.

gravatar

Tuto sobotu, 24.11.2018, jsme pořádali 3.kolo OP v hale průmyslovky VOS v Rychnově nad Kněžnou. Chtěla bych tímto poděkovat rodičům dětí, kteří soutěž hrají. Pomohli úplně všichni buď svou účastí nebo zajištěním občerstvení (pískání,provoz kiosku, upečení buchet). Zvláštní poděkování rodičům Anety Drašnarové nejen za bezvadný kiosek, ale i za sponzorský dar. Díky všem turnaj proběhl bez problémů a rychle. (Y) Renča Stieberová

gravatar

V neděli 11.11.2018 jsme se zúčastnili 1. ročníku Královehradeckého poháru čtyřek. Hráli jsme v sestavě: M. Suk, J. Moravec, O. Hejčl, L. Marková. Dařilo se nám skvěle. Dvakrát jsme vyhráli 2:0 a třikrát remizovali 1:1! Zaslouženě jsme obsadili 2. místo.Více ve zprávě později.

gravatar

1. kolo okresního přeboru barevného volejbalu se koná v Šebrleho hale na Gymnáziu v RK 20.10.2018. Týká se to pouze žlutého(Schod, Dusbabová), oranžového(Pop, Bártková) a červeného(Schod J., Neugebauer, Drašnarová)volejbalu. Hrajeme od 9.00hod. Odjez je 8.20 hod z Parkoviště u Ježků. Auta berou p. Schodová a já. Předpokládaný konec 13 - 14 hod. :)

gravatar

Tento týden 9.10. a 12.10.2018 se sejdeme na trénink na našich kurtech o půl hodinky dříve tzn. 16.30.h - 18.00h.

gravatar

Naše skvělé festivalové výsledky. Žlutí - 2. místo. Oranžoví - 9. místo. Červení - 6. místo. Modré dívky - 2. místo. Modří kluci - 1. místo. Velká pochvala všem, ale hlavně našim nejmenším!

gravatar

Na festival do RK 15.9.2018 jedou: žlutí - Lukáš, Katka. Oranžoví - Emma, Jirka. Červení - Kuba, Tomáš, Eliška. Modré dívky - Lada, Helča, Aneta, Pavlína. Modří kluci - Mára, Honza, Ondra. Sraz v 8.15h na umělé trávě u Sokolovny.

gravatar

Na turnaj do Náchoda 8.9.2018 jedou: oranžoví - Emma, Jirka. Červení - Aneta, Helča. Modří - Lada, Ondra, Michal, Mára, Honza. Odjezd 7:45h od Ježků. Auta já, Tomáš a Hejčlovi.

gravatar

Ahoj, taky se už těšíte na soustředění? V neděli 26.8.2018 v 17.00h se na vás těšíme v našem areálu.

gravatar

Rychlá zpráva z Ostravy. O víkendu jsme se zúčastnili celostátního turnaje v barevném mini. v Ostravě. Výsledky opět skvělé. Obě naše červená družstva v top 10. Kluci Marek s Honzou opět vynikající a bez porážky 1. místo!! Dívky Helena s Anetou pěkné 10. místo.Více ve zprávě později.

gravatar

Dnes jsme se vrátili z víkendového republikového turnaje barevného mini. v Praze. Turnaj byl historicky největší událostí barevného minivolejbalu, zúčastnilo se více jak 1000 dětí! Do Prahy jela bojovat dvě naše červená družstva. V konkurenci nejlepších družstev z celé ČR se rozhodně neztratila. Spíše naopak. Naše "A" Honza Moravec, Marek Suk 1. místo!! Naše "B" Helenka Morrisová, Ondra Hejčl 3. místo!! Bližší info. ve zprávě později.

gravatar

Ahoj, ve dnech 1.a 8.5.2018 (státní svátky) trénink odpadá. Uvidíme se v pátek.

gravatar

Oranžoví jsem napsal nekompletní sestava v neděli bude: Emma, Aneta, Jirka, Kuba. :)

gravatar

Ahoj, v neděli 29.4.18 barevný minivolejbal hrají: žlutí - Káťa, Lukáš, oranžoví - Emma, Jirka, Aneta, červení - Honza, Mára, Helenka, Ondra, modří - Terka, Lada, Michal, Pavlína, Eliška P.,Eliška K. (Y)

gravatar

Ahoj, v sobotu 28.4.18 šestkový volejbal hrají:
Terka, Lada, Eliška, Pavlína, Michal, Mára, Honza.

gravatar

Ahoj,v úterý 3.4.2018 bude trénink na našich volejbalových kurtech! Budeme pokračovat v přípravě kurtů na novou sezónu.

gravatar

Ahoj, v neděli 14.1.2018 hrajeme poslední kolo semifinálové části krajské soutěže modrého minivolejbalu. Sejdeme se v 8.30h před halou průmyslovky v RK. Sestava Terka, Lada, Michal, Honza.
Rodiče jsou vítáni.

gravatar

Ahoj, nezapomeňte v pátek 5.1.2018 začínáme trénovat. Tak v 17.00h v tělocvičně! ;)

gravatar

Dobrý den, v neděli 26.11. pokračuje krajská soutěž v modrém mini. Rozehrajeme semifinálová kola. Hrát budeme na domácím hřišti v tělocvičně ZŠ Solnice!! Sraz v 8.15 hodin.

gravatar

Dobrý den,v pátek 3.11.2017 se budeme v tělocvičně fotit do kalendáře. Děti ať si sebou vezmou vše, co vyfasovaly (soupravu, dresy, barevná trička....).
Po focení proběhne HIC turnaj. Rodiče jsou vítáni a mohou přichystat malé občerstvení.
V pátek 27.10. není trénink.

gravatar

Pro připomenutí! V sobotu 21.10.2017 je podzimní brigáda i s rodiči (zazimování areálu). Sraz v 9:00h na kurtech.
V neděli 22.10.2017 pokračuje soutěž v modrém minivolejbale. Pořádáme my a hrajeme v hale gymnázia v RK. Účast všech modrých nutná! Sraz v 8:30h před halou. Zveme i rodiče.

gravatar

Dobrý den, v neděli 15.10.2017 na 2. kolo festivalu v barevném minivolejbale v HK jedou. Oranžoví: Emma, Jirka, Verča. Červení: Helča, Ondra, Mára, Honzík. Modří: Terka, Lada, Michal, Eliška. Sraz v 8h u Ježků. Předpokládaný návrat kolem 16h.

gravatar

Dobrý den, první trénink v tělocvičně, jako vždy začneme v bazénu v RK. Sraz u Ježků v úterý 10.10. v 16.30h, plavat budeme 2 hodiny. Děti 50.- kč, návrat kolem 19.30h. v Solnici. Prosíme o pomoc s odvozem dětí do RK. Řidič má vstup zdarma.
Tréninky budou úterý a pátek od 17.00 - 18.30 hodin v tělocvičně ZŠ Solnice.

gravatar

Dobrý den, další kolo festivalu v barevném minivolejbalu se koná v neděli 15.10.2017 v Hradci Králové. Můžou jet všechny děti z našeho oddílu, ale potřebujeme výpomoc s odvozem do HK a zpět. Prosím o info, které děti pojedou a kdo z rodičů může vzít auto. Odpovězte do pátku 6.10.2017. Děkuji

gravatar

Dobrý den, HIC turnaj zatím odkládáme. V neděli jedeme do Kostelce a tam skončíme pozdě odpoledne a tak nebude čas. Náhradní termín je 7.10., ještě dáme upřesnění.

gravatar

Dobrý den, turnaj z minulého týdne se přesouvá z Lupenice do Kostelce nad Orlicí. Turnaj se odehraje v hale střední zemědělské školy. Sejdeme se 24.9.2017 v 8:15h před halou. Nezapomeňte barevná trička a soupravy. Nutná je obuv do haly! Děkuji

gravatar

Dobrý den, kvůli nepříznivému počasí je zítřejší turnaj v Lupenici zrušen a přeložen na příští neděli 24.9.

gravatar

Dobrý den. Připomínám, v sobotu 16.9. se koná 1.kolo festivalu v barevném minivolejbalu, sejdeme se v 8:15h v Lupenice. Sestava-oranžoví: Jirka, Emma, Tomáš. Červení: Pavlína, Eliška, Ondra, Mára, Honza. Modří: Terka, Lada, Eliška, Michal. Těším se. Martin

gravatar

Dobrý den. Připomínám, v sobotu 16.9.2017 se koná 1. kolo festivalu v barevném volejbalu v Lupenici. Účast všech dětí nutná. Sejdeme se v 8.15h na kurtech v Lupenici. Informujte mě prosím do 8.9.2017 o účasti dětí kvůli přihlášení. Děkuji

gravatar

Dobrý den. V pátek 28.7. odjíždíme na republikový turnaj, který se koná v Ostravě. Máme jedno družstvo červeného a jedno družstvo oranžového. Zprávu jak jsme si vedli si přečtěte v rubrice "Co je nového.

gravatar

Dobrý den. Zítra 5.5. není trénink.

gravatar

Dobrý den,
v úterý bude trénink ve volejbalovém areálu. Musíme pokračovat v úpravě kurtů, válcovat, pohodit antukou hřiště atd., kdo z rodičů může, tak bude vítán.
V pátek 14.4. nebude trénink - prázdniny.

gravatar

Dobrý den, dnes nebude trénink. Připomínám sobotní brigádu od 9.00 hodin

gravatar

Dobrý den, dnes nebude trénink, protože jedeme do RK plavat. Odjezd od Ježků v16.30 hodin.

gravatar

Nejbližší akce mládeže. Zimní soustředění 24.-26.3. 2017 v Náchodě.
Jarní turnaj mládeže v Kvasinách - 29.4. šestkový volejbal, 30.4. festivalový barevný minivolejabal všech barev. :)

gravatar

Také 2. festivalový turnaj v barevném minivolejbale byl po herní i výsledkové stránce úspěšný. ŽLUTÍ - Emma,Verča - 21.místo celkově. ORANŽOVÍ - A:Honza a Mára - 1.místo celkově. B: Helča a David - 13.místo celkově. ČERVENÍ - A: Eliška, Julča, Michal - 10.místo celkově. B: Nelča, Lada - 3.místo celkově. MODŘÍ - Terka, Petr, Mára - 2.místo celkově. Martin

gravatar

Dobrý den,
v sobotu 5.11.2016 se koná druhé kolo festivalu barevného minivolejbalu v Kostelci n. Orlicí. Mohou se zúčastnit všechny děti, potřebujeme výpomoc s odvozem. Prosím o zpětné info, které děti se zúčastní a kteří rodiče vezmou auto. Prosím o 100% odpověď do čtvrtka 27.10.16. Bližší info. později. Martin

gravatar

Dobrý den, ahoj,
v úterý 25.10. jedeme na plavání do RK. Odjezd bude v 16.30h od Ježků. Návrat po 19.h. Dětem přibalte 50Kč na vstupné. Rodiče, kteří nám svezou děti autem, mají vstup do bazénu zdarma. Odpovězte prosím co nejdříve.
Páteční trénink 28.10. NENÍ - STÁTNÍ SVÁTEK.

gravatar

Úspěšný 1. fetivalový turnaj v HK. Děti zazářily výbornými výsledky. Oranžoví - Honza + Mára 1.místo, David + Helča 3. místo. Červení - Lada + Nelča 2. místo, Eliška + Míša 4. místo. Modří - Terka, Péťa, Nam - 3. místo. Gratulujeme (Y) Martin

gravatar

Dobrý den,
v neděli 16.10. na festival v HK jedou: ORANŽOVÍ-Honzík M., Mára S.,David K.,Helča M.ČERVENÍ-Lada M.,Nelča M.,Eliška K.,Julča R.,Miša Š. MODŘÍ-Péťa K.,Nam,Terka K. Auta berou rodiče-Kapcová, Duchoslavová, Kubala, Suková. Sraz 7.30h v Solnici u Ježků. Těším se, Martin

gravatar

Dobrý den,
výbor klubu dnes rozhodl o svolání brigády na zazimování kurtů v sobotu 22.10.2016 od 9.00 hodin. Počítáme s pomocí dětí i rodičů. Brigáda bude do 12.00 hodin a potom bude následovat HIC turnaj (klubový turnaj v maskách). Občerstvení na brigádu zajišťuje klub a ostatní je ve vaší režii.
V případě velké nepřízně počasí by se musel najít náhradní termín brigády, budeme informovat.
Děkuji a těším se na Vás.

gravatar

Dobrý den, v neděli 16.10.2016 se koná 1. kvalifikační kolo
v barevném mini. v HK. Mohou se zúčastnit všechny děti, ale potřebujeme výpomoc s odvozem. Prosím o info, které děti se zúčastní a kteří rodiče vezmou auto. Prosím o 100% odpověď do 5.10.16 kvůli přihlášení. Bližší info později. Martin

gravatar

Dobrý den,
dnes jsme se vrátili z MČR v barevném minivolejbale, které se konalo v Brně. Výprava byla velice úspěšná, žlutí M. Suk a J. Moravec zvítězili a jsou mistry republiky na rok 2016. Modří T. Kouřimová, P. Krassek J. a M. Škopovi skončili na krásném desátém místě. Podrobnosti s fotkami budou následovat.
T. Erben

gravatar

Dobrý den,
děkuji všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu Jarních turnajů mládeže.
Tomáš

gravatar

Dobrý den,
v pátek je brigáda od 17.00 hodin a v sobotu od 9.00 hodin. Každá ruka se hodí.

gravatar

Dobrý den,
dnes brigádu ruším a přesouvám jí na úterní trénink.
Děkuji

gravatar

Dobrý den,
v pátek 29.1. nebude trénink, protože jsou prázdniny.
Tomáš

gravatar

Ahoj,
v pátek 30.10. nebude trénink, jsou prázdniny.

gravatar

Dobrý den,
v úterý na plavání do RK jedou autem paní Roštlapilová, Kapcová a Pavlína Klárová. Sraz v 16.30 hodin u Ježků, 50,- Kč na vstup, doprovod zdarma.
V pátek 23.10. je trénink v tělocvičně ZŠ Solnice od 17.00 hodin pro všechny děti.

gravatar

Dobrý den,
dnes ruším trénink.
T.E.

gravatar

Dobrý den,
v sobotu 17.10.2015 od 9.00 hodin je naplánovaná brigáda na kurtech a po jejím skončení bude tradiční HIC turnaj.
Na brigádu počítám s dětmi a rodiči, kteří jsou současnými členy VK a na HIC turnaj zvu i ty, kteří už z našeho volejbalového hnízda vylétli.
Těším se na setkání.
Děkuji

gravatar

Dobrý den,
v úterý 15.9., bude pokračovat na kurtech našeho VK nábor dětí ve věkové kategorii 6 - 10 let. Zváni jsou rodiče s dětmi, které chtějí sportovat a zapojit se do činnosti klubu. Zkušenosti s výchovou mládeže máme historicky od roku 1941.

gravatar

Dobrý den,
vrátili jsme se z Liberce s titulem mistra republiky v modrém mini. dívky, třetím místem ve žlutém a desátým místem v červeném. Zpráva bude následovat.

gravatar

Dobrý večer,
v pátek odjíždíme do Liberce na celostátní finále barevného minivolejbalu. Trénink je normálně od 17.00 hodin a povede ho P. Klárová.

gravatar

Dobrý den, v úterý 30.6. a 3.7. jsou místo mládežnického tréninku brigády před turnajem. Počítám s účastí dětí a mohou i rodiče.
Tomáš

gravatar

Dobrý den, v neděli 17.5. jedeme na závěrečný turnaj krajské soutěže v modrém minivolejbale do H. Králová. Když vše dobře dopadne, tak budeme slavit. Diváci mohou podpořit naše družstva.

gravatar

V pátek 3.4. jsou prázdniny a tak není trénink mládeže.

gravatar

Dobrý den, v sobotu 4.4. bude brigáda. V případě sněhové vánice zůstaňte za pecí.

gravatar

V pátek 13.3.2015 jedeme na víkendové soustředění do Trutnova. Vyjíždíme v 16.02 hodin z Rychnova vlakem a vracíme se v neděli 15.57 hodin.

gravatar

Ahoj. V neděli 8.3.2015 jedeme na turnaj v barevném minivolejbale do Kostelce n. O. Máme družstva ve všech vyhlášených barvách - 1x žlutý, 1x oranžový, 2x červený a 2x modrý.

gravatar

Dobrý den, v neděli 1.3.2015 se rozehraje druhá půlka krajská soutěže v modrém minivolejbale. Družstvo "A" jede do Jičína a družstvo "B" hraje v hale strojní průmyslovky v Rychnově n. Kn. Začátek v 9.00 hodin, diváci jsou zváni.

gravatar

Dobrý den,
31.1. se bude konat turnaj v červeném minivolejbale v RK, na který jsem upozorňoval. Odjezd v 8.20 hodin od Ježků, s dětmi pojede P. Klárová. Návrat cca 14.00 hodin.
Jedou: T. Kouřimová, M. Janovcová, J. Janovcová a Nam Tram.

gravatar

Dobrý den,
v pátek 23.1.2015 je od 18.00 hodin výroční členská schůze našeho klubu v kuželně v Solnici a potom koulení. Děti mají koulení od 16.30 - 19.00 hodin. Zváni jsou s dětmi i rodiče.

gravatar

Dobrý den, v novém roce pokračují tréninky mládeže jako v roce loňském: úterý od 16.30 - 17.45 hodin mladší děti a od 17.45 - 19.00 hodin starší děti. Začali jsme v úterý 6.1.2015.

gravatar

Dobrý den,
příští neděli pokračuje soutěž v modrém minivolejbale, tentokrát v Týništi n. O. Odjezd je v 8.15 hodin od Ježků.
Děkuji

gravatar

Dobrý den, v úterý 28.10.2014 jsou prázdniny a proto nebude trénink.

gravatar

Podstatná věc - hraje se od 9.00 hodin a ženy od 10.00 hodin. ženy hrají dva zápasy.

gravatar

Dobrý den. V sobotu 20.9.2014 bude na kurtech mistrovské utkání II. třídy žen a turnaj barevného minivolejbalu. Budou se hrát všechny barvy, přijedou soupeři z VK Sportu a VK Rémy Rychnov n. Kn. Kiosek bude otevřen a bude také kopečková zmrzlina. Všichni rodiče i přátelé volejbalu jsou zváni.

gravatar

Dobrý den,
sobotní turnaj 6.9.14 jsem musel kvůli zranění a nemoci odhlásit.Bohužel se nepřihlásili žádní náhradníci.

gravatar

Dobrý den. Na turnaj do Náchoda 6.9.14 jede:
Žlutý-J.Moravec, M.Štěpán
Oranžový-T.Kouřimová, P.Krassek
Odjezd v 7.30h od Ježků 50,-Kč na cestu.

gravatar

Dobrý den. Připomínám dnešní trénink mládeže. Potřebujeme se domluvit na turnaj do Náchoda.

gravatar

Dobrý den. Zřejmě jste již zaregistrovali, že pořádáme mezistátní zápas ve volejbale ČR - Japonsko. Děti se budou účastnit přímo ze soustředění. Podrobnosti na začátku soustředění 17.8.

gravatar

Dobrý den. Mládeži připomínám brigádu v pátek 4.7. a turnaje, na kterých budete pomáhat s organizací, 5. a 6.7.2014. Účast povinná, kromě těch, kteří budou na táborech a dovolených.
Tomáš Erben

gravatar

Dobrý den.
Připomínám poslední trénink s opékáním v pátek 17.00 hodin a vyhodnocení sezony, plány na příští.

gravatar

Následující pátky 2.5. a 9.5 2014 nebudou tréninky

gravatar

Dobrý den. Rád bych touto formou poděkoval rodičů, kteří se podíleli na organizaci Jarního turnaje mládeže. Jejich zásluhou se turnaj podařilo uspořádat na vysoké úrovni. Zpráva z turnaje je v rubrice "Co je nového". Těším se na další spolupráci.
Tomáš Erben

gravatar

Dobrý den. V pátek 18.4. nebude mládežnický trénink, protože jsou prázdniny. Uvidíme se v úterý 22.4. opět od 17.00hodin.

gravatar

Ještě jedna informace. Trénink v pátek 4.4.2014 je od 17.00 hodin a všechny děti ať si vezmou kola a pojedou krátký výlet. Na kurtech se ještě nedá sportovat. Další tréninky budou opět od 17.00 hodin pro všechny děti na kurtech VK.

gravatar

Dobrý den. Po telefonické domluvě ještě píši další info. Turnaj, který měl být tuto sobotu se překládá na neděli 6.4.2014 do Pecky. Odjez je tedy v 7.15 hodin od Ježků, 50,-Kč na cestu a návrat cca 15.30 hodin.

gravatar

Další auto bere L. Dohnalová.

gravatar

Dobrý den. Další auto bere T. Spěváček.

gravatar

Ahoj, v úterý do bazénu pojedu. Mám 2 volná místa. Jirka

gravatar

Dobrý den.
Příští týden 5.4.2014 pokračuje soutěž v modrém minivolejbale. Finálová skupina o celkové první - páté místo zatím ještě neví kde bude hrát, nicméně se turnaje zúčastní: L. Spěváčková, M. Suková, A. Dostálková, J. Šabata a J. Dohnal. Ještě že mám velký auto. Organizační náležitosti upřesním později.
Druhá parta pojede do Náchoda: K. Moravcová, E. Masaříková, D. Kubcová, J. Škop a náhradníkem je L. Dlesek. Odjez bude v 8.00 hodin od Ježků 50Kč na cestu a návrat cca 14.00 hodin.

gravatar

Změna dopravy v neděli 30.3. na turnaj v minivolejbale. Místo Krajčovičových pojedou Kouřimovi.

gravatar

Dobrý den pane Smejkale. Informace jsou k nahlédnutí na našich stránkách v rubrice "Co nového", dalši info Vám mohu poskytnout také na telfonu 604287222, případně napište tel. číslo a já se Vám ozvu. Děkuji za zájem a těším na setkání.
Tomáš Erben

gravatar

Dobrý den,

chtěl bych přihlásit na jarní turnaj mladších žákyň dvě družstva ŠSK Demlova Jihlava.Prosím o info.Předem děkuji.

gravatar

Dobrý den. Na turnaj do HK jede:
Modrý mini - A. Suková, L. Spěváčková, A. Dostálková, K. Moravcová, L. Dlesek, J. Šabata
Oranžový mini - T. Kouřimová, N. Krajčovičová, P. Krassek, M. Ježek
Odjezd od Ježků v neděli 30.3.2014 v 7.45 hodin, 50,-Kč na cestu. Návrat cca 16.00 hodin. Auta berou V. Dostálková, Krajčovičovi a P. Klárová.


20.02.2018