Novinky

V Potštejně s deštěm  Muži | 06.05.2014


Na pátek 2. května 2014 na odpolední hodiny nebyla předpověď počasí moc příznivá. Doufali jsme však, že zápas v Potštejně se podaří dohrát.

Za chladu a pod zataženou tmavou oblohou jsme se zpožděním a bez rozhodčího nastoupili v sestavě: Ráďa, Vítek, Mori & Mori, Ondra & Ondra (Stieber - nechal se lehce přemluvit k návratu) do prvního setu.

Soupeř nebyl úplně kompletní a sestava mu dělala trochu problémy. Toho jsme využili a lehce set vyhráli 25:13. Bohužel během setu jim dorazila posila, která nastoupila do druhého. Pomalu se sehrávali, ale i tak na nás nestačili. Opět výhra 25:20. Bohužel v třetím setu jsme nedokázali využít převahy. Opět odešel příjem a i v poli jsme se zhoršili. Ke všemu ještě začala stoupat nervozita. To vše se podepsalo na výsledku – prohra 19:25. Z jasného zápasu rázem bylo drama. Ve čtvrtém setu jsme opět jenom dotahovali. Ani počasí nám nepřálo a začalo drobně pršet – opět prohra 23:25. V pátém, rozhodujícím setu jsme už Potštejn ničím nepřekvapili a prohráli ho 10:15 a zápas 2:3.

Soupeř nám tak oplatil porážku z podzimu. Přihlížející diváci se rozcházeli spokojeni. Domácí vyhráli a viděli i dobrý sportovní výkon na obou stranách!

 

19.06.2019