Dohrávka s Kostelcem  Ženy | 02.06.2014

V neděli 25. května 2014 jsme odehrály přeložený zápas s Kostelcem nad Orlicí na domácích hřištích.

Sešlo se nás přesně šest v obsazení Pavlína, Zuzka, Iveta, Eva, Adéla, Kristýna. Díky tomu jsme měly hned od začátku jasno v postavení a žádné změny jsme nepodnikaly.

První set jsme uhrály 15 bodů, rozkoukaly se, poznaly soupeře a s chutí se pustily do druhého. Druhý set jsme suveréně vyhrály 25:15. Soupeř byl zaskočen změnou a my také. Bohužel nám pocit vítězství nezůstal dlouho. V následující hře se nepodařilo sebrat podání a položit balón u soupeře, podlehly jsme 1:3.

Po pauze jsme nastoupily do druhého zápasu v dobré náladě a hned první set vyhrály.  Ze stavu 12:19 jsme se dostaly do vedení a vyhrály 25:23. Vítězství nám zvedlo sebevědomí, které nás postupně opouštělo. Už se nepodařilo otočit zápas v náš prospěch a opět jsme skončily stavem 1:3.

Soupeř přijel v počtu devíti hráček, nehrající tým neustále hecovaly k lepším výkonům. Je trošku smutné, že jsme hrály doma a nikdo nás nepřišel podpořit a fandit. Možná by se štěstí obrátilo víc k nám.

S Kostelcem jsme si pěkně zahrály, proběhlo několik výměn, snad ještě bude příležitost porazit je…:-)