Novinky

Se Skauty na půl plynu  Muži | 16.06.2014


V pátek 13. června 2014 jsme k předposlednímu mistráku této sezóny dorazili opět na Símanku. Tentokráte nás hostili Skauti Rychnov nad Kněžnou.

Volejbal už dávno není v tomto areálu sport č. 1, a tak jsme byli odsunuti na druhý antukový kurt. Scházeli jsme se pomalu, ale soupeř ještě pomaleji. Nicméně ve stanovený čas jsme v sestavě Ráďa, Vítek, Standa, Bene a Mori & Mori mohli začít.

Náš nástup do utkání opět nebyl valný. Nikomu z nás se asi moc nechtělo a výkon tomu odpovídal. Skauti se nás drželi zuby nehty a my si udržovali maximálně dvoubodový náskok. K jejich smůle udělali v závěru více chyb. Abychom Ráďu zbavili nervozity, přidali jsme do kroku. Další dva sety byly podobné. Naše hra na půl plynu a hodně chyb soupeře. Jen těsně před koncem třetího setu jsem dostal trochu přes prsty při nahrávce. Z mého pohledu to byla od Skautů největší prda utkání. Dva prsty pěkně bolely, postupně otekly a začaly modrat. Snad to bude do příštího týdne v pořádku! Naštěstí byl brzy konec, připsali jsme si vítězství 3:0 (25:21, 25:13, 25:16) a mohli jsme u občerstvení vzpomínat na mladá léta prožitá v tomto areálu. Cosi nám kdosi nevěřil, ale přísahám na holý pupek, bylo to tak!

Mori

 

19.06.2019