Novinky

V Albrechticích bez problémů…  Muži | 22.09.2014


V pátek 19. září 2014 jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Albrechtic n. Orl. Do sestavy jsem musel povolat Standu, protože Ondra patrně čerpá zaslouženou dovolenou a byl někde fuč.

Odpoledne, těsně před časovým limitem a patrně naposledy za takřka ideálního volejbalového počasí, se nás na sokolském hřišti sešlo všech šest: Bene, Vítek, Ráďa, už zmiňovaný Standa a Mori & Mori. Soupeřů bylo však pouze pět a víc jich už ani nebylo. Paní (nebo slečna) rozhodčí nás nechala rozcvičit dle potřeby všech hráčů a mohli jsme v klidu začít.

Do prvního setu jsme sice nastoupili na horší straně proti sluníčku, ale Vítek začal zostra tvrdým podáním. Lehce jsme si vypracovali několikabodový náskok, který nebyl problém udržovat, a set jsme vyhráli 18:25. V druhém setu jsme také od začátku vedli, ale díky naší nesoustředěnosti soupeř vyrovnal a získal i nepatrné vedení. Komplikaci jsme tentokráte nepřipustili a výsledek jsme zvrátili a opět vyhráli 21:25. Ve třetím setu opět začal Vítek tvrdě servírovat. Albrechtice nedokázali přijmout a v podstatě bylo rozhodnuto. Lehké vítězství 12:25 a 0:3.

Po zápase jsme se umyli v teplé vodě, chvilku poseděli na sluníčku a vyrazili k domovu… Škoda, že jsme se nestavili v Čestické hospodě. Posvícenské kačeny mohly být skvělé…

 

19.06.2019