Se Skauty v neděli  Muži | 18.06.2016

Utkání se Skauty Rychnov n. Kn. jsme byli nuceni odložit na neděli 12. června 2016. Jiný termín jsme už nenašli.

Naštěstí se to všem hodilo a mohli jsme nastoupit v plné síle (Vítek, Ráďa, Bene, Alda, Mori sen. & Mori jun.). Šlo totiž o třetí místo v tabulce soutěže. Počasí bylo slunečné a teplé a Símanka lákala k občerstvení. To volání nešlo nevyslyšet. Tentokráte jsme hráli bez rozhodčího. Skauti dostáli svého názvu a čestně se ke svým chybám přiznávali. Na oplátku jsme byli i my čestní, nebyl tedy důvod k hádkám. První dva sety nebyl problém a oba jsme vyhráli (25:20, 25:18), jen jsme si je zbytečně koncem druhého setu rozehráli. V třetím setu jsme opět podlehli iluzi, že zápas je již skončený. Skauti naopak neměli co ztratit a šli do všech míčů s vervou a vítězství (25:23) si plně zasloužili. Nevím, zda pomohla promluva do duše, nebo opět začala volat Símanka, ale třetí čtvrtý set jsme dotáhli (a tím i celé utkání 3:1) do vítězného konce (25:18). Po zápase jsme poseděli, popili, probrali následující derby a rozešli/rozjeli se do svých domovů. Příjemné nedělní odpoledne… :-)