Novinky

8.5.2019 DTJ Hradec Králové : VK Auto Škoda Kvasiny  Ženy | 21.05.2019

Tak jsme zahájily sezónu.
Náš první zápas nebyl venku, i když počasí by nám celkem přálo, ale v tělocvičně, protože holky z DTJ Hradec Králové ji pro jistotu měly zamluvenou.
Jelo nás 8, Veča,Barča a Aneta na náhru, Jana Krat a Mirka na bloky a Kristýna, Eva a nově Lucka na smeč. Tradičně jsme první set prohrály 13 :25, musíme se vždy nejdříve rozkoukat a rozehrát, ale druhý set jsme několikrát vedly, dokonce jsme při skóre 10:6, to jsme daly 6 bodů za sebou, dokonce 2 jenom z podání, donutily soupeřku k tajmu, nakonec set zkončil 20 :25
Třetí set byl velmi vyrovnaný, i když měl Hradec celou dobu navrch a závěr 16 :25, tedy 0:3
Po oddechu a sváče jme asi za 40 minut pokračovaly v podstatě ve stejném duchu. Bylo vidět, že soupeřky jsou z nás překvapené, porotože po prvním setu si myslely, že to bude zadarmo. Během všech tří setů jsme několikrát vyrovnaly i vedly, ale přeci jen se nepodařilo získat set.  21:25, 18:25, 18 :25, tedy opět 0:3
Byla to pěkná hra, žádná ostuda, spoustu výborných zákroků, zkažených podání tak asi 5. Musíme zabrat na příjmu, ale třeba v poli nebo na sítí to bylo moc pěkné. Musím pochválit Janu, Mirku i Evu jak pohotově hlídaly síť a krásně umístily, několik krásných smečí dala Krystýna i Lucka, Verča výborně vykrývala a Aneta nejen nahrávala, dokázala pohotově i zasmečovat.

Hráčky: Barča Šklíbová, Jana Dusilová, Eva Šípková, Verča Kubalíková, Mirka Hlavová, Lucka Váňová, Aneta Ehlová, Kristýna Švecová