Zápas s Opočnem  Ženy | 18.05.2019

Zápas s Opočnem 18.5.2019 jsme jako tradičně odehrály u nich v tělocvičně. Možná se někdy dočkáme a budeme hrát i venku na hřišti. Z domu jsme vyrazily ve složení Janča K., Eva, Anet, Lucka, Verča, Šárka, Mirka. Verče nebylo dobře, ke hře ani nenastoupila. Celé dva zápasy jsme musely odehrát v šesti.

První zápas jsme odehrály téměř bez problémů. Přišly jsme o druhý set, ale jinak jsme vyhrály stavem 25:10, 25:18, 27:25. Užily jsme si pauzu a nastoupily do druhého zápasu. Hned první set se nám hra zkomplikovala. Naštěstí jsme vedly velkým rozdílem bodů a set jsme vyhrály 25:15, ale ke konci tohoto setu Šárka dostala křeč do prstů u nohou a byla unavená. Bohužel nám pan rozhodčí zakázal hrát v pěti, tak jsme z toho byly trošku špatné a druhý set jsme prohrály stavem 15:25.

Ve třetím setu jsme udělaly na hřišti změnu postavení. Prohodily jsme Šárku a Lucku (smeč a náhru) a to byl úspěšný tah. Pak už na nás holky z Opočna nemohly… Následující dva sety jsme vyhrály 25:22 a 25:19.

Poslední dva víkendy jsme hrály báječně. Urvaly jsme bodíky proti Třebeši a výhra nad Opočnem 3:1 a 3:1. Snad se nás štěstí, zkušenosti, elán a dobrá nálada budou držet dál.