Novinky

Festival v barevném minivolejbale 1. kolo  Mládež | 09.10.2019


Volejbalový klub RÉMA RK pořádal v sobotu 14.9.2019 1. kolo festivalu v barevném minivolejbale. Akce proběhla za krásného počasí v areálu Sokola na umělé travnaté ploše. Turnaje se zúčastnilo 58 družstev a hrálo se na 10 minut. Za Kvasiny nastoupilo v našich krásných nových dresech celkem 14 dětí.

ŽLUTÍ„A“ K. Dusbabová, N. Fléglová, M. Moravec, „B“ – M. Šípek, R. Kubíček, Z. Chlumecká, F. Sýkora. Pro naše nejmenší to byl první opravdový turnaj. Mnoho nových věcí (postavení, točení, střídánÍ) museli po pár trénincích zúročit oproti starším a zkušenějším dětem. Byla to pro ně cenná zkušenost do budoucna. I když u nich o výsledek nešlo, skončili: „A“ na 8. místě a „B“ na 11. místě.

ČERVENÍ – T. Neugebauer, E. Bartková. Naše nově složené červené družstvo hrálo se střídavými výsledky. Celkově skončilo na 6. místě.

MODRÉ DÍVKY – holky hrály pouze ve dvou. Přesto si vedly oproti přesile výborně! V základní skupině prohrály pouze jednou a vinou horšího poměru míčů skončily ve skupině druhé. V zápase o třetí místo nestačily na soupeřky z Chlumce n. Cidlinou. Skončily tak na pěkném 4. místě.

Modří kluci – J. Moravec, M. Suk, O. Hejčl. Co dodat ke klukům? Sedm zápasů, sedm výher. Skóre 224:78, 1. místo. Další vítězný turnaj pro tuhle partu! Je radost se na kluky dívat, jak se volejbalem baví a jak si zápasy užívají.

Je za námi 1. festivalový turnaj započítávaný do tabulky, pro republikové turnaje. Další bude následovat 13.10.2019 v Hradci Králové. Děkuji rodičům, kteří zůstali a fandili svým malým volejbalistům.

Martin Moravec

Fotografie z turnaje najdete zde.

 

19.06.2019