Novinky

Krajský přebor 2019/20 semifinále  Muži | 08.12.2019


Stejně jako základní, tak i semifinálová skupina se hraje na tři kola. V této části krajské soutěže našimi soupeři jsou: VK Sport A, B, Třebechovice p. Orebem, Dvůr Králové n. Labem, Slávia HK chlapci.

První kolo semifinále se konalo 8. 12. 2019 ve městě betlémů Třebechovicích p. O. Na bronzovou adventní neděli jsme odjeli v sestavě: M. Suk, J. Moravec, O. Hejčl, A. Drašnarová. Skupinu jsme rozehráli parádně. Bez problémů a s velkým nadšením jsme všechny zápasy vyhráli s přehledem 2:0!

Druhé kolo se hrálo už v novém roce 2020. Pořádal ho VK Sport v hale průmyslovky. Naše sestava byla stejná jako v minulém kole. Po prvním „povinném“ vítězství nad Dvorem jsme nepochopitelně zvolnili a po boji prohráli s VK Sportem A 0:2 (20:25, 25:27). Něco nám v zápase chybělo. Sice míče na naší stranu palubovky nepadali, ale na soupeřovu nelétali přesně a důrazně. Tento zápas nás vrátil na zem. Uvědomili jsme si, že zápasy se nevyhrají samy od sebe. Další zápasy jsme zvládli v obvyklém tempu a byly z toho jasné výhry 2:0.

Po dvou kolech tak máme stejně bodů jako VK Sport A. O vítězi semifinálové části se rozhodne ve Dvoře Králové n. Labem.

Martin Moravec

Fotografie zde.

 

19.06.2019