Novinky

Vyhlášení sportovce roku 2019  Mládež | 31.01.2020


V pátek 31. 1. 2020 proběhlo vyhlášení ankety o nejúspěšnějšího sportovce rychnovského okresu za rok 2019. Anketu pořádá ČUS a již tradičně se slavnostní galavečer koná ve zcela zaplněném sále Pelclova divadla v RK.

Úvodního slova se ujal starosta Rychnova J. Skořepa a hned poté byla vyhlášena kategorie, ve které jsme byly nominováni – kolektivy mládeže. Do této kategorie se nominovalo naše nejlepší minivolejbalové družstvo J.Moravec, M. Suk a O. Hejčl. Kluci v roce 2019 vyhráli mnoho turnajů, ale hlavně vyhráli republikové turnaje v Jindřichově Hradci, Liberci a v Brně skončili na druhém místě! Náš minivolejbalový team se galavečeru zúčastnili už počtvrté!

Vyhlašovány bylo pět nejlepších kolektivů. Kluci ve velké konkurenci obsadili krásné 5. místo! K umístění jim pogratuloval senátor Miroslav Antl. Mladí volejbalisté si odnesli památeční pohár a věcné ceny od sponzorů.

Další ocenění pro naši obec si odnesla naše starostka Alice Nováková za podporu sportu v obci Kvasiny a Štěpánka Forejtková v kategorii sportovní „Krajánek“.

Slavnostní večer byl pěknou tečkou za další úspěšnou sezónou našeho volejbalového klubu.

Děkujeme a gratulujeme.

Za VK AŠ Kvasiny Martin Moravec

www.volejbal-kvasiny.cz,volejbal kvasiny

 

fotografie z vyhlášení zde

 

19.06.2019