Novinky

Finále okresního přeboru 2021/22  Mládež | 20.05.2022


Přeborník okresu pro oranžové!!

Poslední sedmé kolo OP se odehrálo v Lupenici a pořádala ho Réma RK. Za velkého vedra se do Lupenice sjelo 35 družstev.

Parné počasí zkrátilo turnaj pouze na základní skupiny. Poté bylo celkové vyhlášení okresního přeboru. Započítávalo se tak předešlých 6 kol.

Naše výsledky v celé soutěži jsou skvělé! V každé kategorii jsme obsadili stupně vítězů.

Žluté družstvo hrálo celou sezonu ve složení: K. Brodecká, L. Volná na začátku sezony i V. Roleček. Průběžně se pohybovali kolem třetího místa a na něm také skončili. Pěkné 3. místo.

V oranžové barvě jsme měli celkem tři družstva. Za „A“ hrál pokaždé M. Moravec a střídala se Z.Chlumecká a A. Vavera. Toto družstvo ani jednou neprohrálo a po zásluze jim patří titul přeborníka okresu – 1. místo!! Družstvo „B“ a „C“ se střídala: Š. Luščáková, L. Kubcová, K. Jirsová, S. Štěpán, M. Zima. Celkově obsadili 3. a 5. místo.

Červenou hrála dvě naše družstva. „A“ Kačky Martincová a Dusbabová. Holky hráli krásný volejbal už se všemi prvky a výsledkem bylo krásné 2. místo. „B“ K. Kopecká, A. Rolečková na dvouturnajíchzaskočil M. Moravec. Na všech bylo vidět obrovské zlepšení. Výsledkem bylo místo těsně pod stupni vítězů 4. místo.

Okresní přebor je za námi a příští sezonu už bude většina hrát o barvu výš. Doufám, že budou opět pravidelně jezdit na turnaje a tím i utužovat partu. Děkuji rodičům za povzbuzování a pomoc při dopravě. Obrovská gratulace všem našim minivolejbalistům!!!!!!

 

Fotografie zde

 

19.06.2019