Družstva mládeže

Nejmladší děti začínají s přehazovanou. Až po osvojení základních činností s míčem začínají s minivolejbalem.

Děti trénují každé úterý a pátek na hřištích v Kvasinách od 17 do 18.30 hod.

Od října do dubna tréninky probíhají v tělocvičně ZŠ v Solnici.

Trenéry mládeže jsou:

  • Tomáš Erben (tel.: 604 287 222)

  • Martin Moravec (tel.: 603 778 913)

Pokud máte chuť se zapojit, přijďte se podívat na turnaje, nebo kdykoliv přímo na trénink.

Jedno smíšené družstvo hraje krajský přebor Královéhradeckého kraje v modrém minivolejbale, který se hraje turnajovým způsobem.

Zprávy ze zápasů KP modrého minivolejbalu - 2017/2018

Do KP v modrém minivolejbalu se přihlásilo celkem 26 družstev, která byla nalosována do 5 základních skupin.

Základní skupinu jsme vyhráli a byli jsme zařazeni do příslušné semifinálové skupiny. Výsledky všech zápasů a celkovou tabulku základní skupiny E naleznete na stránkách českého volejbalu.

Zprávy ze zápasů KP modrého minivolejbalu - 2016/2017

Do KP v modrém minivolejbalu se přihlásilo celkem 30 družstev, která byla nalosována do 6 základních skupin.

Základní skupinu jsme vyhráli a byli jsme zařazeni do příslušné semifinálové skupiny. Výsledky všech zápasů a celkovou tabulku základní skupiny 1B naleznete na stránkách českého volejbalu.

V semifinálové skupině jsme se umístili na 2. místě a probojovali jsme se tak první finálové skupiny, ve které budeme bojovat o celkové 1. - 6. místo krajského poháru. Výsledky zápasů a celkovou tabulku semifinálové skupiny 3B naleznete na stránkách českého volejbalu.

Ve finále jsme se umístili na celkovém 3. místě KP sezony 2016/2017. Výsledky zápasů a celkovou tabulku finálové skupiny 4A si můžete prohlédnout na stránkách českého volejbalu.

Zprávy ze zápasů KP modrého minivolejbalu - 2015/2016

Do KP v modrém minivolejbalu se přihlásilo celkem 32 družstev, která byla nalosována do šesti základních skupin.

V základní skupině obsadilo naše družstvo celkově 3. místo a bylo podle toho zařazeno do příslušné semifinálové skupiny (2B). Výsledky všech zápasů a konečnou tabulku základní skupiny 1A naleznete na stránkách českého volejbalu.

V semifinálové skupině 2B obsadilo naše družstvo 5. místo a bylo podle toho zařazeno do příslušné finálové skupiny (3C), kde bojují o celkové 12. - 16. místo KP modrého minivolejbalu. Výsledky všech zápasů a konečnou tabulku semifinálové skupiny 2B naleznete na stránkách českého volejbalu.

Finálovou skupinu 3C naše družstvo vyhrálo a umístilo se tak na celkovém 12. místě KP modrého minivolejbalu v sezoně 2015/2016. Výsledky všech zápasů a konečnou tabulku finálové skupiny 3C naleznete na stránkách českého volejbalu.

Zprávy z turnajů v barevném minivolejbale - 2017

Zprávy z turnajů v barevném minivolejbale - 2016


02.01.2018