Činnost v roce 2007

Družstvo mužů začalo rok 2007 již tradičním tréninkem každý pátek v tělocvičně solnické školy. S docházkou některých členů však nejsem spokojen.

Do přípravy jsme opět zařadili zimní soustředění na Kačerově. Složení účastníků je už také klasické. Bohužel někteří členové družstva pohrdli pravidly soutěže, které jsem o minulé výroční schůzi rozdával, a za přestupky proti těmto pravidlům byli tedy řádně trestáni. Na jejich nezodpovědnost pak doplatil zejména domácí kocour! Také se rozšířil rejstřík výmluv, proč neabsolvovat s kolektivem celou stanovenou trasu. Po rozlepených botách, utrženém vázání to byla tentokráte zlomená hůlka. A to u člena, u kterého bych to v žádném případě nečekal! Inu svět se mění…

Zimní přípravu jsme zúročili v okresním poháru, který jsme po třech turnajích vyhráli.

Bohužel nám tato forma nevydržela do jarní části soutěže. Nedobré výkony stačili pouze na 5. místo v okresní soutěži.

Ročník 2006/07 jsme pak zakončili 2. místem na našich tradičních letních turnajích.

Letní příprava byla víceméně individuální. I přes tento náš nedostatek mohu říci, že jsme v novém ročníku soutěže sehráli několik velmi dobrých utkání. Za zmínku stojí zejména vítězství 3 : 2 v Potštejně a stejné v Kostelci n.Orl. Naopak za vítězství 3 : 2 ve Vamberku si pochvalu v žádném případě nezasloužíme.
Po podzimní části soutěže jsme na 4. místě tabulky avšak bez dvou sehraných utkání. Při předpokládaných výhrách se vyhoupneme na 2. místo, což si myslím, že je velmi dobré.

Zimní příprava probíhá opět v pátek v solnické škole a docházka není opět ideální.

Rok 2007 jsme zakončili turnajem ve stolním tenise v garáži Pavla Maška a řekl bych, ke spokojenosti všech zúčastněných.

Členové družstva se dle svých možností zapojují do pomoci při organizaci turnajů a zejména při odstraňování škod v areálu.

A jaké jsou problémy v družstvu? Krom toho, že jsme na sebe občas zbytečně sprostí mne štve, že v době mobilních telefonů a e-mailů někteří členové družstva nejsou schopni či ochotni komunikovat a na vznesené dotazy odpovídat. To už nemluvím o tom, že se někteří za celý rok takřka ani neukáží. Jsou to však ještě členové družstva či klubu?!?

Závěrečná tabulka sezony 2006/2007

S rozlosováním soutěže, s výsledky zápasů a konečnou tabulkou sezony 2006/2007 se můžete seznámit na stránkách českého volejbalu.


20.02.2018